Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átverés vagy tényleg van...

Átverés vagy tényleg van ilyen? Felhívott egy nő, az Allianz-tól, hogy gyermekem születése után beleegyeztem, hogy megkeressenek..

Figyelt kérdés
Holnap jönne, mert valami ajándékot hoz. Gondolom, biztosításra akar rávenni. Remélem, nem csaló. Valaki találkozott már ilyennel?
2009. jún. 3. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

igen nálunk is járt. kiszámolja, hogy mennyit kéne havonta félreraknod, hogy a gyereked főiskolájáig mennyibe fog kerülni.

hoz egy babanaplót.

2009. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nekünk az Aegontol voltak itt. de szerintem ugyan ez a téma lesz.
2009. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem az Aegon-tól hívtak (felicitason keresztül) és először én is paráztam, aztán rájöttem, ha nem felicitasos, akkor honnan tudna a gyerekemről. Kötöttünk vele életbiztosítást is és lakásbiztosítást is :)
2009. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg van ilyen nem átverés. Nem kötelező, meghallgatod aztán viszlát!
2009. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a Generalitól keresett meg egy pasi. Lökte a dumát egy órát át, de semmi értelme nem volt.
2009. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

engem is az aegontól hívott,de olyan szöveggel:hogy bele nézne a biztosítási,kölcsönszerződési papírjainkba és segítene jobb döntést hozni.

gondolhatod,elküldtem a fenébe!

2009. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Emngem is hívott egy nő a mobilomon, fogalmam sincs , hogy honna tudta a számomat.

Finoman leráztam, szerencsére azóta sem hívott.

2009. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2009. jún. 3. 17:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen nálunk is volt. Jött egy végtelenül öntelt pali, és elmondta, hogy egy millió alatt meg se úszom, hogy a gyerekem elvégezze az egyetemet. Én megkérdeztem tőle, hogy honnan tudjam egyrészt azt, hogy egyetemre fog-e járni, és nem mondjuk egy kiváló szakács vagy asztalosmester vagy szerelő lesz belőle, másrészt pedig megkérdeztem tőle, hogy az mégis hogy lehet, hogy az én szüleim sem tudtak félretenni arra, hogy én egyetemre járjak, mégis oda járok már egy ideje.

Természetesen ha lenne miből, én is tennék félre a kisfiamnak, de ezt úgy adta elő, hogy aki nem tesz félre a gyerekének, az a büdös életben nem fog továbbtanulni.


Na mindegy, nem csaló, végig kell hallgatni a dumáját, aztán ennyi.

2009. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az Allianztól hívtak, de már a telefonban elmondtam, hogy nincs befektetni való pénzem, csak a Start számla érdekel! Amikor kijött még volt egy gyenge próbálkozása a magánynyugdíjra, de leoltottam. Kiderült, hogy amiben kellett volna, nem tud segíteni. 5 perc alatt lerendeztem! Egy fürdőkesztyűt hozott!
2009. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!