Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki több...

Van itt olyan, aki több terhes ciklusban is hőmérőzött? Hasonló volt az összes terhesgörbétek?

Figyelt kérdés

Eltért valamiben a nem terhes görbéktől?


Hőmérőzök egy ideje, így ismerem a ciklusom. Már a pozitív teszt előtt sejtettem a dolgot, mert a luteális szakaszban a szokásos 36,7 fok körüli hő után a 7. dpo körül felment 37-ig (ami az előző ciklusokban nem volt jellemző) és fent is maradt, szabályos trifázisos görbe lett, ami előtte sosem volt. Sajnos kémiai terhesség lett csak belőle.


Elgondolkodtam, hogy ha ismét sikerülne teherbe esni, akkor valószínűleg az is hasonló görbét eredményezne?

Nyilván mindenki más és minden görbe más, de egy adott személynél azért hasonlóan zajlanak a dolgok?


Ti mit tapasztaltatok? Ha több terhes görbétek is volt, azok hasonlóak voltak egymáshoz?

Eltértek a nem terhes ciklusoktól (azon kívül persze, hogy nem esett le a hő a végén)?


Ha tudtok, linkelhettek is görbéket:)


2023. márc. 14. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem nincs terhes görbém, mert egyszer se voltam terhes, mióta mérem, de ezt leszámítva, ebben a hónapban úgy jártam, mint te. Luteális fázisban 36,7-36,9 között szokott lenni. Nagyon ritkán megy fel 37-re, de akkor is csak 1x(az egész ciklusban). Erre most felment 37,1-re is(addig még soha) és utána végig 37 volt, amíg...le nem esett és meg nem jött. Nem késett, nem volt kémia, szóval baromi idegesítő. Csak táplálja a reményt a semmire.😭
2023. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. baba: (most 6 éves)


[link]


2. baba: (most 3 éves)

[link]


Sosem néztem eddig azt, hogy hasonlóak vagy sem, de így utólag megnézve azért kicsit igen.

2023. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: sajnálom! Majd lesz terhes görbe is:)


Utolsó: van olyan görbéd is, ami nem terhes? Megnézném azt is.

2023. márc. 15. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:
oh persze.. vagy 30.. :) sztem van kémiai terhességes is.. kereshetnek neked
2023. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


amelyik hosszabb, annál szoptattam még

2023. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. márc. 15. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit
2023. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!