Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öt név között vacilálunk. Bod...

Öt név között vacilálunk. Bodza Annaróza Lujza Freja és Zoé Mindegyik nagyon tetszik de nem tudunk dönteni, esetleg arra gondoltunk lehetne kettő neve ebből az ötből kiválasztva. Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Mindegyikre van becenevünk is.

A Bodzára - Bodzus

Az Annarózára- Nina és Rozi

A Lujzára- Lujzi

A Frejára - Freja

A Zoéra- Zozi és Zoja


2023. márc. 17. 16:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus prolik vagyunk és a mi gyermekünk különleges, ezért minél hülyébb nevet adunk neki story.
2023. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezek közül a Zoét választanám.
2023. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%

Annarózára a Rózi tényleg édes, valamelyik válaszoló írta :) vagy Rozíta ;) ez a legjobb név mind közül!

Nyugi úgyis összevissza becézitek majd! 🤣

Egyébkènt a Nina nem az Anna beceneve, ez egy különálló név, azt hiszem anyakönyvezhető is.


Akkor már egy Farkas Nina Bodza mindjárt vállalhatóbb! Például 😃

2023. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezerkből kettőt semmiképpen. Ha mindenképpen muszáj választani, akkor Zoé. Ha meg mindenképpen kettőt akartok, akkor az Anna Róza, de külön. Akkor legalább használhatja csak az egyiket, ha úgy akarja.
2023. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Derjaderja ***** válasza:
52%

Kizárnám a Bodzát, az teljesen komolytalan, és a Frejat, azt nem ismeri senki, mindenhol magyarázkodni fog.

Anna Róza - így oké, összetételként nem szeretem.

Lujza - èn nem szeretem, de mostanság adjàk (ismerek is ilyen kislányt és végül is a Lujzi aranyos).

Zoé - ezt se szeretem, de ez az összes közül most a legelterjedtem.

Esetleg Lujza Zoé (de nehéz tagolni) vagy Zoé Lujza (ezt is).

Vagy Anna Zoé / Anna Lujza

2023. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

Zoét Zozinak becézni borzalom, esetleg még 2 évesen, na de ovisan..és a Zoja? Hát elképesztő.


Egyértelmű, hogy a js nevek tetszenek nektek, úgyhogy aki azt írta Lujza, Freja legyen, az jól látja. Azt adnám amelyik jobban megy a vezetéknévhez, nekem a Freja méltóságteljesebb és a Lusta Lujzát nem fogjátok tudni lemosni róla, de magyaros vezetéknévvel(pl kovács) ostobán fog hangzani a Freja.

2023. márc. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

Ott mondjuk elakadtam, hogy az Annarózából hogy lesz Nina...Ennyi erővel Bodzat és Freját is lehet Ninanak becezni, de mindegy.


Párban egyik se passzol a másik mellé. Ha két nevet akarsz, ott az Annaróza.

2023. márc. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
13%

13 vagyok. Ti magatoknál vagytok hogy lepontoztok? Nagyjából az enyém a legnormálisabb válasz. Nem azt kérte h fikázzuk a neveket hanem h válasszunk.

Nekem egyik se tetszik, de nem ez volt a kérdés. Ti bunkók

2023. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Kedves 17es válaszoló az Annarózából úgy jött a Nina becézés hogy az Anna beceneve a Nina.

Van egy ismerősöm aki Anna és Ninának becézi mindenki.

A nevekneked oldalon beírtam azt hogy Nina mert kíváncsi voltam a jelentésére és oda írták hogy a Nina az Anna becézése.

2023. márc. 18. 19:04
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo!


Anna a lányom. 19 éve a cilagon senki nem becezte Ninának. A Nina -felénk- egy önálló név. De nyilván úgy becezed a gyereked, ahogy akarod. 17. voltam.

2023. márc. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!