Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell intézni azt a...

Hogyan kell intézni azt a papírt, hogy az idegbeteg anyám ne lehessen az unokájával az én felügyeletem nélkül?

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 09:32
1 2 3 4 5
 1/46 kajitani ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez semmilyen papír, gondolom nem egymás nyakán éltek,nem engeded el vele sehová és kész. Állj már a sarkadra.
2023. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy nem kell intézni, nem viszed oda hozzá és kész. Ha esetleg bíróságon pert indítana, akkor is max. havi 1-2 órát ítélnének meg neki, és a te felügyeleted alatt, ennyi.
2023. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
A bíróságon hogy döntik el hogy nem alkalmas ha ott meg előadja magát? Csak mi tudjuk itthon hogy milyen meg a saját anyja.
2023. márc. 20. 09:40
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

Te, mint szülő korlátozható a láthatást. Tilthatod is.


Ha kifogása van a nagyszülőnek, akkor kérvényezheti a nagyszülői láthatást, ami havonta pár óra. Te jelezheted, hogy a gyerek veszélyeztetve van a nagyszülővel (bemondásra nem hiszik el, bizonyítéka van szükség). Ha tényleg fenáll a veszélyeztetett, akkor felügyelt láthatást fognak csak engedélyezni.

2023. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Tehát hangfelvételt kell készitenem amikor random elkezd üvölteni?

Most is az volt hogy kért valamire hogy segitsek neki, mondom oké felöltözök de szarul vagyok úgyhogy nem 2 perc. Elkészültem negyed óra alatt erre ő teli torokból mint a barom üvölt hogy hagyjam békén, mindenki őt basztatja. Epilepsziás egyébként de már nincs rohama évek óta. Megcsináltuk azt a fél perces dolgot, aztán azóta is gépezik. (nem munka van rajta)

2023. márc. 20. 09:48
 6/46 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj màr, te amúgy hülye vagy?


Ha nem élet vele, akkor nem hagyod ott a gyereket és kész. Nem kötelezi ott hagynod.


Ha láthatást kér - úgysem fog -, nem kell semmi felvételt csinálnod, úgyse engedik meg neki, hogy a felügyeleted nélkül elvigye.


Nem tudom, mit nem értesz ezn.

2023. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, kérni fog láthatást valószínűleg.
2023. márc. 20. 09:51
 8/46 A kérdező kommentje:
Igen azért mert nem bíznék egy kisgyereket olyan nőre aki ennyire labilis?
2023. márc. 20. 09:57
 9/46 A kérdező kommentje:
Még én is megijedek tőle mikor beindul nemmég a kicsi.
2023. márc. 20. 09:58
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Okés, akkor majd kér láthatást, te pedig jelzed, hogy bántalmazó. Kicsi gyerek esetén amúgy sem adnak felügyelet nélküli làthatást, nem kell hozzá felvenni semmit.


De nem értem, minek tartod egyáltalán vele a kapcsolatot, ha ilyen idegbeteg és utálod. Én se tartom az enyémmel, nem tudja a címem, számom, az unokájáról is max. közös ismerősöktől tudhat.


Nem kell vele tartani a kapcsolatot, le kell tiltani mindenhonnan és kész.

2023. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!