Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt olyan itt valakivel,...

Történt olyan itt valakivel, hogy amikor már a várandósság végén voltatok, és az apuka azt mondta, mégsem áll készen a gyereknevelésre?

Figyelt kérdés

Sajnos tudok ilyen esetről, és én is szintén így vagyok, nincs apám, de nem részletezem.

Valakit hagyott még el az apuka?


2023. márc. 22. 18:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy le is lépett utána.
2023. márc. 22. 18:22
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Borzasztó ezt olvasni. Ezt tényleg komolyan mondta? Nem csak bepánikolt? Szerintem próbáld megnyugtatni, hogy valójában nincs olyan első gyerekes aki erre fel van készülve és minden teljesen ismeretlen és kiszámíthatatlan Neked is és neki is. Én tennék ezzel egy próbát. Vagy mit mondott pontosan? Mióta vagytok együtt? Terhességed alatt hogy viselkedett?
2023. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, jaj nem úgy értem, engem, illetve minket hagyott el az én apám, mikor baba voltam.
2023. márc. 22. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Az első férjem pont ilyen volt. Tervezett baba volt az első gyermekem. 6honapos terhes voltam amikor kitalálta hogy neki mégsem kell. El is váltunk. (Kiderült hogy a szomszedasszony miatt nem kellunk). Úgy született meg hogy már egyedül voltam. A második ferjemtol kap még minden apai szeretetet.
2023. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Unokatesóm járt így. 6 hónapos volt, mikor a párja közölte, hogy ő mégis visszamegy a volt feleségéhez. Pedig akkor már évek óta elváltak, nem unokatesóm miatt. A gyereket sem vette a nevére, nem is látta, pedig már 2 éves. És persze semmit nem is fizet utána.
2023. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nagyapám az édesanyám születése előtti napon közölte, hogy akkor ő most inkább lelépne, de tudtommal nem azzal indokolta, hogy nem áll készen a gyereknevelésre. Ez azért is volt szívás, mert az '50-es években a lakhatás erősen problémás volt, ők is az apai nagyszülőknél laktak volna, de így egy újszülöttel sürgősen fedél után kellett néznie a nagyanyámnak. Végül egy már kiürített szükséglakásba költözhettek be a Tanács segítségével. A tartásdíjat egyébként a nagyapám tisztességgel fizette, a lányával és az unokáival is volt kapcsolata.
2023. márc. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Az exem a szules utan mondta, hogy neki megsem kell csalad, inkabb utazgatna ( 40 eves volt ekkor, en 35), le is lepett. Azota sem tartja a gyerekkel nagyon a kapcsolatot, ennek mar sok eve.
2023. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nőt is ismerek ilyet. Számomra ezek az emberek (nemtől függetlenül) a legundorítóbbak. Nem muszáj gyereket vállalni, de akibe ennyi gerinc nem szorult, az menjen a csába de tényleg...
2023. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Ooo


Olyan is van, aki ezt 1 év után találja ki…

Sőt van ilyen anya is.. de ő “beleragad a szerepbe.


Ez nagy szemétség, hogy egy pasi meg simàn leléphet…

Ez általában instabi kapcsolatnál vagy szimplán instabil embereknél van ( önismeret hiánya pl)

2023. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Lányom apja is lelépett, pedig milyen lelkes volt. A lányom már 8...azóta se látta.
2023. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!