Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt olyan itt valakivel,...

Történt olyan itt valakivel, hogy amikor már a várandósság végén voltatok, és az apuka azt mondta, mégsem áll készen a gyereknevelésre?

Figyelt kérdés

Sajnos tudok ilyen esetről, és én is szintén így vagyok, nincs apám, de nem részletezem.

Valakit hagyott még el az apuka?


2023. márc. 22. 18:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9 ja, pont ezaz..

Nekik minden könnyű csak egy dugásba került aztán mossák kezeiket..

2023. márc. 23. 09:47
 12/12 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom mennyi undorító ember van.Bele is pusztulnék ha nem láthatnám a gyeremet felnőni vagy hogy nem tudom mi van vele,az ilyen embert még férfinak vagy nőnek sem nevezném.de sajnos az én környezetben is volt ilyen.Kedves anyuka gondolt egyet és le lépett a pasijához és még arra sem volt képes hogy a válóperre elmenjen, meg utálták a gyerekei ami érthető.
2023. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!