Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor fordulhatok védőnőhöz?

Ilyenkor fordulhatok védőnőhöz?

Figyelt kérdés
úgy alakult az életem hogy a párommal albérletbe mentünk és menet közben kiderült hogy ikrekkel vagyok terhes,apuka magamra hagyott van valamennyi jövedelmem és tartalékom de az kevés két gyerek+albérlet mellett.Ilyenkor fordulhatok védőnőhöz vagy amit kinéztem anyaotthont azt kell felhívni és érdeklődni?
2023. ápr. 3. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj az anyaotthonnál persze, közben a védőnőnek is szólhatsz, lehet kapsz valami plusz segélyt vagy valamit.
2023. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem fog kapni semmilyen segélyt.
2023. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A segély az nem is érdekel de gondolom segítséget kapok?
2023. ápr. 3. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van hely az anyaotthonban, biztosan segítenek. Védőnő nem nagyon tud miben.
2023. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem
2023. ápr. 3. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő éppenséggel tud segíteni az anyaotthonba bejutasban, mivel szakmai kapcsolatban van velük, és ha oda esetleg nem jutsz be, akár tud javasolni másikat.

De a legtöbb anyaotthonban várólista van, sajnos nagyon kevés van belőlük.

2023. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csaladsegítő szolgálathoz menj.
2023. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, hátha tud segíteni. Veszíteni szerintem nem veszíthetsz.
2023. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!