Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok hogy mérgező...

Hallottátok hogy mérgező anyag oldódik fel a vigantol gumitetejéből?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is ezen parázok!

Most adjam vagy ne????Holnap hivom a dokit!Hátha tud valamit!Én azért ma beadtam neki...Remélem nem lesz baj...

2010. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adom neki már régen. Inkább tejet adok,abban elég D vitamin van.
2010. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ez rosszabb, mint a H1N1. Ráadásul minden második kérdésben ezzel spirázzák egymást az anyukák. Minek a semmin parázni??


Inkább olvassátok máR el, mi van VALÓJÁBAN:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


...készítmény egyes gyártási tételeiben - amely tételek Magyarországon nem kerültek forgalomba ...


Hangsúlyozzuk, hogy a minőségi eltérés egészségügyi kockázatot nem jelent, ezért a felhasználóknál lévő egységek tovább alkalmazhatók.

2010. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És a ti dobozotok is ilyen hibás? Mennyi idős a babátok?
2010. okt. 7. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem mérgező, csak büdös és rossz az íze. de ez is csak ritkán jelentkezik (van egy hibás széria) és csak a gumivégű változatnál, aminek a műanyag a vége annál a probléma alapból nem áll fenn.


elvileg a hibás széria nem kerül idehaza forgalomba, de boztos ami biztos alapon azért az össze gumisat kivonják.

2010. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kerültek forgalomba? Az én gyártási számom még is megegyezik a hibás üvegcsékkel.......
2010. okt. 7. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy nálunk nem került forgalomba, mert ami nekünk van, annak a gyártási száma megegyezik azzal, amit említenek. És engem nem annyira nyugtat meg, hogy azt mondják nem ártalmas. Inkább nem adom neki, míg biztos info nem lesz róla!
2010. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2010. okt. 7. 22:45
 9/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Minden, Mo-n forgalomban lévő, gumivégű cseppentőjű tételt visszahívtak, de nem ezekben a szériákban találták a szennyezést külföldön. de attól még lehet ezekben is, éppen ezért hívták vissza őket. hát ezért van az, hogy mindenki Vigantoljának a gyártási száma rajt van a listán... amúgy tényleg rengeteg kérdés született az utóbbi egy napban e témakörben.
2010. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
ja, amúgy ma (illetve tegnap) én se adtam be a gyereknek. még kivárok egy kicsit, mik lesznek a fejlemények.
2010. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!