Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik saját maguk varrták a...

Akik saját maguk varrták a fejvédőt és a takarót a picinek, mit varrtatok a két anyag közé?

Figyelt kérdés

vatelint? ha igen akkor hány centiset kell?

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 2. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉN ezt a készen kapható steppelt bélést, azt hiszem vatelin, csak selyemmel van steppelve. Na remélem érted mire gondolok :D
2010. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem vatelin,mert az pamut és nem jól mosható. Lehet kapni műszála,két oldalán vékony anyaggal bevont anyagot. (A nevét nem tudom).Attól függ,hogy a takarót a lakásban vagy kint akarod használni,tehetd egy-vagy kétsorosan is.
2010. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor vatelint egyáltalán ne vegyek.

Bentre akarom használni a takarót.

2010. nov. 2. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a fejvédőbe (rácsvédóbe)1 centis szivacsot tettünk, így mosni is jól lehetett.

Hozzá lett varrva az anyaghoz, így nem moccant el.

2010. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

HA valaki tud segítsen még!

2010. nov. 2. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
1 cm vastag szivacsot tettünk a kiságyban található rácsvédőbe. A takaróba pedig holofilt, előre steppelt verzió szerintem nagyon jó.
2010. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is szivacsot tettünk a rácsvédőbe, 1cm vastagot.

Takarónak én egy nagy plédet vettem a Jysk-ben és elvágtam félbe, azt duplán összevartam, így az jó meleg, a másik feléből 2 szimpla plédet csináltam, most is ezzel takarom éjszakára. kb. 23-24 fok van a szobájában és egy ujjas-lábas bodyban alszik.

Anyukám vart neki vatelines paplant, de amikor pici volt, elállt a hátánál, ahogy rátettem, ezért nem szerettem és nem is használjuk. Most egyébként már 9 hós. Ez a pléd jól rásímul a testére, erre akár huzatot is lehetne tenni, de gyorsan megszárad, így nem teszek rá huzatot.


Ilyen a pléd:

[link]

2010. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!