Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Honnan tudjam, hogy tényleg nem akarok gyereket, vagy csak szorongom attól, hogy ugyanazokat a hibákat követem el, mint a szüleim, és ez mondatja velem, hogy nem akarok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mivel az utóbbi felmerült benned, nagy eséllyel inkább az. De érdemes terápiára menni. Nekem segített eldönteni a dolgot. Iszonyatos tagadásban voltam a vágyaimat illetően.
2023. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-essel egyetértek.

Mindenesetre, amíg ilyen szorongás van benned, addig ne vállalj gyereket.

2023. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyerekvállalás igazából nagyon nem aktuális még. Tanulmányaim folyamatban, partnerem sincs, csak elgondolkodtam, hogy mi van ha ez is olyan, mint egy csomó más dolog, amit tagadtam magamnak, hogy nem is szeretném, közben meg igen.
2023. ápr. 5. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Most még nem akarod, majd később igen. Partner nélkül, suli közben, ha valaki normális akkor nem akar gyereket. Feleslegesen gondolkozol ezen pillanatnyilag, majd ha megismersz valakit és mindketten akarjátok akkor kell rajta gondolkodni.
2023. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Én másoknál látom ezt a szimpla ebben a pillanatban nem akarom, de majd később dolgot, de ott ott van az, hogy ha szóba jön egy beszélgetésben, akkor hozzáteszi, hogy később igen, és ha majd igen, akkor milyen lesz. Tehát ott a vágyakozás, hogy majd ha ott tart, akkor akar. Én meg ezt nem érzem
2023. máj. 12. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!