Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm-ben májusban vagy júliusban...

Dm-ben májusban vagy júliusban is lesz a végösszeg utáni pontokra szorzós kupon? Ha igen, akkor hányszoros szorzó szokott lenni? Joy napok mikor lesznek? Esetleg amiatt lesz nagyobb szorzós kupon?

Figyelt kérdés
Most a glamour napok miatt lesz 20x-os kupon. Nagy bevásárlást tervezek babámnak, ezért nagyon nem mindegy, hogy mennyi pontot kapok majd a vásárlás után.

2023. ápr. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Most lesz igen, 12től, azt nem tudom, hogy joy napok alatt is lesz-e. Az jövőhónap ha mindenigaz..
2023. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
május 17-21 lesz megint dm bónusz napok
2023. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt láttam én is. Köszi, hogy írtál. :)

Nem tudod esetleg, hogy az év további részében mikor várható, hogy lesz ilyen végösszegi pontszorzós kupon?

2023. máj. 3. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában azokban a hónapokban van, mikor joy meg glamour napok is vannak, októberben meg novemberben valószínű, hogy lesz megint.

Sőt most is van egy 10x-es végösszeg kupon is, ami június 30ig érvényes, de ugye csak egyszer használható fel.

2023. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!