Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik magán kórházban szültek...

Akik magán kórházban szültek , kérhetnèk egy kis tapasztalat megosztást ? Melyik kórház ? Milyen volt az ellátás ? Elégedett voltál ? Mi lett a vègösszeg ? Terhesség elejétől már oda jártál ?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat előre is.


Minden érdekelne.☺️



2022. nov. 17. 21:18
 1/5 anonim válasza:

Én egy éve szültem a Róbertben. Az alap csomagot választottam, ügyeletben szültem, mert mindenhol azt írták, hogy ott mindenki jó, nem lehet rossz szülésznőt/dokit kifogni. Hát nekem sikerült😅

Tipikus siettetett, oxitocinos szülésem volt teljesen ok nélkül, úgy hogy közben állandó beszólogatást kaptam. Amikor fájdalomcsillapítót kértem az oxi miatt a szülésznő kinevetett, hogy még nem is tágultam, bírni kéne a fajasokat, még sokáig tartanak majd. 10 perc múlva a tolofajasok jöttek 😃 Nem volt lehetőségem sem labdán vajudni, se sétálni, se kadba ülni, az állandó ctg miatt csak feküdni engedtek. A doktornő nagyon kedves és profi volt, de őt csak a kitolásnál láttam (ami már mehetett szülőszéken), viszont megoldotta első és nagy gyereknél a gátvédelmet, pár öltéssel megúsztam, aminek a nyoma a kontrollon már nem is látszott. A többihez nem tudok szólni, mert nem volt segítségre szükségem a bent töltött idő alatt, de sokan dicsérik a csecsemő a nővéreket.

Biztosan itt is jobb élmény, ha van saját orvosod és szülésznőd akiben bízol. 800 kornyeken fizettem és az összes vizsgálatot az elejétől ott végeztettem.

Vegyesek az érzéseim, valószínűleg máshol szülnék újra.

Egyébként sok jót hallottam a Duna Medicalrol mostanában.

2022. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utolsó pillanatban dunamedical,program császár 800 ezer körül. Csak egy köcsög éjszakás nővér volt és persze istenkomplexuszos dokim volt,de végezte a dolgát rendesen. A műtét problémamentes volt, mindent elmagyaráztak q szoptatástól kezdve a fürdetésig és ha kellett többször megmutatták. A kaja isteni volt a vértapasz kezeléstbis megkaptam a fejfájásra amire sztk -ban csak egy algopirint kapsz. Az egyetlen amit utáltam hogy folyton szólt a tuc-tuc az A38-as hajóról.
2022. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén Róbert, mindkét gyerekemmel. Teljesen eltérő tapasztalataim voltak. Elsőre férfi orvosom volt, aki bszott bejönni, az ügyeletes csinált mindent, a szülésznő meg, aki elvileg amúgy az osztály ásza, le se szrt.


Másodszorra Dékány Ágnest választottam és életem legszebb kórházban töltött időszaka volt! Ő is és a mellette dolgozó nők is csodálatos emberek.


Így azt mondom utólag, hogy nem csak a kórháztól, de a csapattól is nagyon függ, milyen lesz maga a szülés! Érdemes kiválasztani őket!

2022. nov. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én a Maternityben szültem 2021 augusztusában. Programozott császárom lett volna, de a kislányom egy héttel a császár dátuma előtt megindult. Beérkezéstől számítva 2 órán belül megszületett a kislányom. Profi volt mindenki. Nekem nagyon pozitív élményem volt. Előző szülésem állami kórházban történt, össze sem lehet hasonlítani őket. Az ár úgy tudom, hogy már nőtt, de nem volt semmilyen rejtett költség, annyit fizettünk, amennyi a szerződésben benne volt.
2022. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


2x szültem állami kórházban.

Fogadott orvossal. Az orvosom elhunyt. És már fogadott sem lehet.


A helyi kórházban meg nem biztos ,hogy szeretnèk.

Ezért érdeklődöm☺️

2022. nov. 18. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!