Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Válunk a férjemmel. Nem...

Válunk a férjemmel. Nem szereti a gyermekét, nem érdekli, nem keresi. Gyerektartást nem tud fizetni, nincs munkája. Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, vannak dolgok, ahova mindenféleképpen kell az apa aláírása is. Na de, mi azt sem tudjuk, hol él az apja, nincs bejelentett lakcíme sem, a tárgyalásra is hirdetménnyel van beidézve. Lehetséges, hogy csak nekem legyenek jogaim a gyermekem felett? Mert ez a továbbiakban sok gondot okozna. A férjemet pedig tényleg nem érdekli a gyermek, ezt ő el is ismerné.
2023. ápr. 16. 00:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Remélem elég indok lesz az, hogy hajléktalan, drogfüggő és lopásokból tartja fent magát. Köszönöm a válaszokat, bizakodom.
2023. ápr. 16. 11:36
 12/14 anonim ***** válasza:

"Remélem elég indok lesz az, hogy hajléktalan, drogfüggő és lopásokból tartja fent magát."


Persze, amennyiben ezt bizonyítani tudod.

2023. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A lopásokat igen, sokszor elkapták már. Lakcíme nincs, azzal se lesz gond. A drogozást meg elég ha ránéznek, 40 kg, de szerintem az előbbi kettő is elég indok.
2023. ápr. 16. 13:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha az apa nincs oda a gyerekért, akkor nem fog harcolni a közös felügyeletért. Akkor nálad lesz elhelyezve a gyerek. Ezzel a bírósági papírral kell majd intézkedned. Okmányiroda, suli beiratás, stb…
2023. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!