Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 fokban lakásban hogyan...

23 fokban lakásban hogyan öltöztessem a 2 hónapos kisbabát ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 05:38
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Hosszú ujjú body, nadrág, zokni. Én 4 hónaposom így van nyitott ablaknál.
2023. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne túl.
2023. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Body nadrággal, vagy harisnyával.
2023. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő kislány és nagyon vékony cica nadrágai vannak nem farmereket adok rá, az alá is elég a zokni ?

Vagy Akkor már pl hosszú ujjú body + tipegő ide elég a zokni és ne adjak ra harisnyát ?

(2 vedonom “van” költözés miatt a régivel is tartom a kapcsolatot, az egyik ezt mondja a másik azt ..)

2023. ápr. 27. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgass a megérzéseidre... Én nadrágot, hosszú bodyt, zoknit adnék rá.

A kúszó-mászó babámra adok a hosszú alá egy rövid bodyt is, teljesen jól elvan, lassan azt is elhagyjuk. 23 fokban, meleg helyen (vagyis nem a hideg járólapon van gondolom) bőven elég.

2023. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden baba más. Az egyik fázós, a másik 20 fokban is izzad. Neked kell megtalálni, mi komfortos neki.

A lányom novemberi, a lakásban 23-25 fok van, sosem volt rajta egy rétegnél több. Hosszú body, és nadrág-zokni, vagy, harisnya van rajta. Akkor kapott pkusz réteget, ha kimentünk.

2023. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én úgy láttam jónak h mivel rajtam 1 réteg van

Rá 2t adok

Így egy hosszú body harisnya meg tipegő

A tipegő olyan anyagú mint a body tehát vékony

És ha alszik vékony pléddel takarom. Eddig nem is volt gond vele , eszembe se jutott hogy esetleg nem jó mert jól érzi magát. De így hogy más mást mond elbizonytalanodtam .. de igaz magamra hallgatok😁

2023. ápr. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!