Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem babakocsis...

Mibe öltöztessem babakocsis setához a 2 hónapos csecsemőt 10-13 fokban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én ujjatlan body, harisnya, fölé hosszú ujjú rugdalózó, vastag bélelt overál, vastag sapka, takaró. A mózes résznek van pluszban rácipzárazható teteje. Alá szintén teszek valami vastagabb plédet.
2021. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én hosszú ujjú bodyt adtam rá, kisnadrágot, zoknit, egy kis kardigánt és beletettem egy bundazsákba plusz sapi. Betakartam egy vékonyabb pléddel plusz a mózesre a gyári takarója/teteje...nem tudom pontosan mi a neve.
2021. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :>
2021. nov. 11. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem főztem meg a gyereket. Rövid ujjú body, hosszú ujjú pamut rugdalózó, átmeneti overál, sapka, kész.
2021. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Hosszú ujjú body, ujjatlan rugdalózó, átmeneti (plüss) overál, sapka.

Alá vastagabb takaró, rá valamivel könnyebb. Plusz a babakocsi teteje.


10 fok, napsütés, szélcsend.

2021. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
4. Engem ezért amit írtál, konkrétan leb.szott a védőnő hogy öltöztessem fel rendesen azt a gyereket 😂 16 fok volt…
2021. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

6, engem ugyan leb.ott volna. Második gyerek. Elsőt is így öltöztettem. Mai napig nem fázós, nem beteges. 20 fokos lakásban egy szál bugyiban képes rohangálni (ez azért nekem már kevés).

De nem lepődtem volna meg a védőnőn, mert általánosan jellemző a túlöltöztetés. Az oviban is csak szörnyűlködöm (magamban), hogy hány réteget képesek ráaggatni egyesek a gyerekekre. Pár napja pl: még simán 20 fok körül volt napközben, de sokan már decathlonos vastag hótaposót adtak a gyerekre...

2021. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!