Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telt a mai napod a...

Hogy telt a mai napod a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Mi volt a "napirend?"
2023. máj. 4. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos kisfiam felkelt 5:50-kor -kicsit a szokottnál korábban, megreggelizett (szopik még), utána letettem kicsit játszani, addig én is reggeliztem. Játszottunk még egy kicsit együtt, gyakoroltuk a mászást, ülést és újra elindulást, majd 8 körül elaltattam és lefeküdtem én is. Ébredés után tízóraizott (ilyenkor eszik még csak szilárdat), aztán hosszabb sétára indultunk, találkoztunk barátnőmmel is.

Hazaérkezés után szopott, majd a könyvelővel kb. 4 órán keresztül szenvedtünk az adóbevallással, addig a gyermek hirtelen ötlettől vezérelve a felállással próbálkozott :)

Közben 6 körül kapott enni lefejt tejet, 7 körül pedig meglepő módon bealudt. Nem akartam nagyon kizökkenteni, ezért csak annyi időre vettem már fel, míg megszoptattam, aztán aludt tovább, a fürdés így kimaradt. Én fejtem, aztán szintén elaludtam.

2023. máj. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!