Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telt a mai napod a...

Hogy telt a mai napod a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Mi volt a "napirend?"
2023. máj. 4. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
2 gyerek van. A nagy délelőtt oviban, a pici itthon velem. Délelőtt főztem. Délután elmentem a gyerekekkel bevásárolni. El is ment ezzel a mai nap.
2023. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

7 éves lány. Én aludtam 15-ig,mert éjszakás voltam. 15:40-re érte mentem az oviba. Utána lent voltunk a játszótéren 17-ig. Akkor feljöttünk mert nagyon hűvös lett,erősen kezdett fújni a szél,neki meg fülkürthurutja volt eddig.

Utána fent néztünk egy kis tv-t (csak a viasat nature-t szoktuk nézni), rendeltünk kaját. Utána fürdés, jelenleg a férjem olvassa neki az esti mesét. Én is mindjárt megfürdök, lehet én is olvasok 1 mesét neki és utána a lányomnak alvás van. Amilyen zombi vagyok, azt hiszem, nekem is. Kb ennyi.

Közben ő délután még rajzolt,meg papírékszert készített...ilyesmik.

2023. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Majdnem 2 éves fiú

felkeltünk fél9kor megreggeliztünk utána elmentünk a városba vásárolni meg a játszótérre. Ott volt egykis tízórai fél 12 12 felé hazajöttünk ebédeltünk játszottunk 1órakkor lefektettem aludni.

15:20kor felkelt játszottunk az udvaron ,néztünk egy kis mesét ,játszottunk.

Uzsizott némi gyümölcsöt..

20:00ig játszott könyveket"olvasott" én pakoltam össze ő szét :)

Most vacsi pancsi tv alvás :)

Kicsit ma nyűgös volt lehet front jön

2023. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
82%

Másfél éves és 2 hónapos fiaim vannak. A kicsi 4:40 körül kelt, evett fel órát és aludtunk még 8-ig akkor mindketten ébredeztek már. A pici evett a nagy rosszalkodott még a hálószobában egy órát kb. Kint össze pakoltam néhány dolgot ami előző este elől maradt, valamikor fél 10 felé leültünk enni a másfélévessel, utána ő eljátszadozott, én lustálkodtam mellette. Délben ő ment aludni nagyjából a kicsit is le tudtam tenni nem sokkal utána. Beindítottam egy mosást és leültem neten keresgélni valami kajaötletet, mert még nem igazán tudok sokfélét főzni az alapkajákon kívül és valami extrábbat szerettem volna. 1 körül elkezdtem, fél 3 kor leültünk enni, addigra a férjem is haza ért. Kimentünk kicsit az erkélyre (nálunk hatalmas, van kint szék asztal kis játszósarok stb. nem járunk mindennap játszóra, van hogy csak oda ülünk ki levegőzni :) ) kb 5kor már bent voltunk, a pici nyűgös volt, őt nehezen elaltattam, addig a férjem elmosogatott 🖤 18:45ig beszélgettünk játszottunk a gyerekkel stb, onnantól fix esti program vacsi ~7:15ig, elvittem a picit fürdeni, megetetni, váltásban ment a nagyobb utána Apával, és 20:00-kor ágyban mindkettő.

Nem minden nap ilyen. Van jobb meg rosszabb is, van hogy egész délután úton vagyunk vásárolgatunk , rokont látogatunk stb. Ez ma ilyen kis lusti volt

2023. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónapos a kisfiam. 7-kor keltünk, evett, tisztába tettem, aztán játszottam vele. Majd amig elmatatott a szőnyegen addig fürödtem, reggeliztem.


9 környékén bealudt 10:30-ig, addig pakolásztam, tettem vettem, olvastam, megnéztem egy részt egy sorozatból.


Felkelt, evett, megint játszottunk, énekeltem neki, sétáltunk a lakásban, majd amigő a szőnyegen hasalt, meg próbálkozott a fordulással addig én varrtam a kiskönyvére a borítót.


12:30-kor elaludt 13:10-ig, addig összedobtam egy ebédet.

13:30-kor elindultunk, mert 14-re mennem kellett vezetni. Ott találkoztam a férjemmel és amíg vezettem, ők sétáltak abban a 1,5 órában. A séta alatt kezdte el a gyerkőc szándékosan megfogni a játékát, amitől teljesen össze vissza olvadtunk :)

Utána beültünk egy cukrászdába.


Haza jöttünk, evett, hármasban játszottunk, majd én elmentem 18 órára gerinc tornára, 19:30-ra értem haza, addigra az apukája megfürdette, én átöltőztem, picit még gügyögtünk hármasban, majd kiskrapekkal bebújtunk az ágyba, álomba ette magát, aztán átraktam a saját ágyába.

2023. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
4 éves és 1,5 éves gyerekeim vannak. 6-kor ébredt meg a kicsi, hangosan kiabálta a tesója nevét, így ő is felébredt. Csináltam 2 kávét, 2 kakaót, addig az apjukat is felkeltették, aki kapcsolt mesét. Kb fél óra ilyen magunkhoz térős semmittevés van. Aztán összedobtam a reggelit, közben a kicsi a lábam alatt kiskocsizott, a nagy gyurmázott. Nem ment oviba, mert 2 nappal ezelőtt még lázas volt. Mosás, mosogatás bepakolás, aztán kimentek az apjukkal az udvarra, addig felporszívóztam, gyors előkészítettem az ebédet. Bejöttek, legóztunk, aztán egymással játszottak valamit. Megfőztem, ettünk, párom elvitte altatni a kicsit, meg ő is még pihent vele. A nagy gyöngyöt fűzött, ez most a kedvence én belustultam. Párom elment délben dolgozni, kb 11-re ér haza. Fél2-kor a gyerekekkel irány a doki, a kicsi most kapta a 18 hós oltást. Utána elvittem őket játszótérre meg sétáltunk. 5-re értünk haza, még játszottunk az udvaron. 7-kor vacsi, fürdés, mese, alvás 8-kor.
2023. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

1 éves. Reggel 7:10-kor kelt. 8 körül reggeliztünk, utána játék.

Fél 10 körül elaludt, fél 11-kor ébredt. Addig én elindítottam egy mosást, kipakoltam a mosogatógépet ilyesmi. De így jó is volt, mert menni kellett fülészetre. Elvittem, ott nagyon kis ügyes volt. Jól elvolt a váróban is szerencsére.

Utána hazajöttünk, összedobtam egy gyors ebédet. Itthon van a nagytesó is (12 éves), mert beteg. Így együtt ebédeltünk. Fél 2 körül elaludt a kicsi, akkor én is ledőltem kicsit, mert az éjszaka nem volt túl jó.

Ébredés után kicsi uzsi, aztán kimentünk sétálni.

5 után jött a férjem, fél 6-kor elindultunk fodrászhoz. Vagyis engem kiraktak körmösnél, ők ketten elmentek hajat vágatni. Pont egyszerre végeztünk, így jöttek értem, és jöttünk haza.

Itthon vacsoráztunk együtt. Aztán vacsi után valahogy felpörgött a kicsi, úgy eljátszott, hogy csak néztük. Máskor fél 8-kor van fürdés, most 8 után sikerült, olyan jól elvolt. :)

Így, hogy menni kellett fodrászhoz, így ma csak kicsit több, mint 1 órát voltunk kint. De általában többet szoktunk.

Meg ha a nagytesó suliban van, akkor pont ebéd után szoktunk menni érte, olyankor bemegyünk boltba is, aztán a suli előtt játszunk kicsit, amíg jön a nagy. Addig is kint vagyunk.

2023. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Reggel elkísértük a férjemet új autót venni, aztán ő dolgozni ment, mi pedig a nagybácsihoz, aki elvitte őket ilyen-olyan gyerekprogramokra, ebédeltek, aludtak, majd hazamentünk. Hazaért a férjem is, akkor együtt játszottunk a kertben, aztán egy étterembe mentünk vacsorázni, ott találkoztunk egy baráti házaspárral. Hazajöttünk, fürdetés, tejital, altatás.
2023. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fél 8kor ébredt 2,5 éves kisfiam. Öltözés, reggeli, mesenézés lustalkodás. Fél 10 felé együtt nekiálltunk főzni, mindig segít, ma hagymát pucolt és a panírozasban segített lisztezni. Közben evett egy kis epret és jatszott is. 11re kész lett az ebéd, kicsit ki tudtunk menni az udvarra,nagyon jó idő volt. Délben ebéd, 1kor már aludt Fél 3ig. Délután elmentünk fagyizni, jatszóterezni és 7ig az udvaron, teraszon voltunk. Apa hazaért a nagylánnyal, bejöttünk vacsizni, apával esti hancúr. Fél 9kor fürdés, mese, ének. Most pár perce pedig elaludt mellettem. És most jön anya-apa sorozatideje.
2023. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

4 éves

Én mentem dolgozni 6:30ra, apa vitte oviba 7;30ra

Mivel rossz éjszakánk volt így 13 kor melóból végeztem, elfutottam a gyerekért az oviba(ott nem alszik el akkor sem ha nagyon álmos) hogy hazavigyem aludni, én is aludtam kicsit.

Kis pakolászás majd 4 kor keltettem, torna(TSMT) majd 5 kor vacsi, utána bolt, majd 7 ig kint biciklizett az utcában, fürdés, mese a tv ben, majd én olvastam, 9 kor alvás.

Nem szoktam elhozni oviból, de úgy gondoltam jobb esténk lesz ha alszik délután.

2023. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!