Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy az anyuka nem...

Van olyan, hogy az anyuka nem talál munkahelyet miután gyereke született?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

Kb kizártnak tartom.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen

2023. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Csak azért mert gyereke lett valakinek, elég valószínűtlennek tartom, hogy valaki emiatt ne talájon állást.
2023. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hol laknak, mik a lehetőségei.

Nem azonos esélyekkel indul egy anyuka, aki falun lakik, nincs jogsija, szar a tömegközlekedés, mint az, aki frekventált helyen él, jó tömegközlekedéssel, esetleg jogsi + autó adott.

Nyilván a végzettség is fontos, de láttam már diplomást falun elkallódni, mert a mobilitás nem volt adott neki.

2023. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én találtam,de ahol szerettem volna dolgozni,ott kerek perec megmondta a vezető nő,hogy azért nem vesz fel, mert gyerekem van.
2023. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Én nem dolgozok, nem ér annyit az egész hogy egy idegennek fizessek hogy hajnalban jöjjön hozzánk, keltse fel a gyerekeket és vigye őket iskolába, vagy éppen menjen értük és majd éjszaka hazaérek
2023. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4, az nem jó :(

Bocsánat, hogy ezt mondom, de elég bunkó p*raszt főnököd volt.

2023. máj. 9. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Van, persze, én is dplomás vagyok, agglomerációban élünk, kis sgglyuk, a tömegközlekedés meg olyan, hogy na... vagy felkelek 5kor max, hogy beérjek 7-re - gyerekkel ez nyilván nem opció -, vagy a kövivel nem érek be csak fél 10-re :D


Jogsi. A férjemnek van, potom 1,5 óra a reggeli csúcsban vergődés.

2023. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

40km-re lakunk a várostól. Busz van napi 4db. 900fős kis település. Itt semmi munka nincsen, vagyis van, csak nem a halandóknak.

Rengeteg a kisgyerekes család. Megsincs munkanélküli a faluban.


Nem lehetetlen munkát találni. Csak sokan ugy vannak vele, ha neki ez a szakmája, csak abban hajlandó dolgozni.

Barátnőm pl varrónő. A falujukban van egy már mindenki altal ismert másik varrónő, hozzá járnak. Ő más munkat meg nem hajlandó csinálni, szakmájában csak gyárban tudna elhelyezkedni 2 műszakban, így inkább otthon ül az 5 éves gyerekkel. Pontosabban gyerek nélkül, mert ő meg oviban.


Én könyvelő vagyok. A szakmámba gyerek mellett nem tudtam visszamenni. Es?! Vállaltam mást. Oké, nem hozok haza 380at mint anno, csak 250et, de ez is pénz.

Ha valaki nagyon akar, akár elmegy takarítani, vagy árufeltölteni. Akár diplomával is.

2023. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
mehet postára ,ujságkihordonak megprobálhat jelentkezni valamilyik diszkonthoz stb.
2023. máj. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Inkább ez a helyes kérdés:

Van olyan, hogy az anyuka talál munkahelyet miután gyereke született?

2023. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!