Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet komoly baja a babámnak...

Lehet komoly baja a babámnak ha nekem intim fertőzésem van? Minden esetben Trichomonas okozza a zöld hüvely váladékot?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál vett le tenyész mintát. Jövő héten kell vissza mennem addigra elvileg meg lesz az eredmény de iszonyat félek. Nem szeretném ha baja lenne a babámnak. Eddig sosem volt egyszer sem semmilyen intim fertőzésem. Mindig oda figyelek a megfelelő higéniára. Férjemmel nem élünk nemi életet azóta hogy tudjuk hogy babánk lesz. A legnagyobb bűn amit el követtem hogy 2x használtam nyilvános mozsdót. Mivel kezelik az ilyen fertőzéseket kúppal vagy tablettával? Mennyi az esélye annak hogy újra jelentkezik ha el múlik? Kizárt hogy gomba legyen vagy valami baktérium ? Most vagyok 34 hetes.

2023. máj. 10. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Gomba is okozhat sárgás-zöldes folyást és baci is. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni!

Kúpot fogsz kapni és szépen helyrejössz!

Nyugalom!

Üdv, egy másik kismama

2023. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen halálra idegeskedtem magam és az orvos mondta hogy gomba.
2023. máj. 18. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!