Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lotti,Aisa,Szofi vagy Zselyke?...

Lotti,Aisa,Szofi vagy Zselyke? Szerintetek melyik a legjobb? További név ötleteket is várok 😊

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 14:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
11%

A válaszom is szubjektív volt, de lehet adni 1000-szer, amit akarsz. Én csak leírtam a véleményemet. Ezek a nevek attól még hülyén hangzanak. A Zoé is népszerű, de komolyan Zoé-nak hívni egy lányt? Annyira furán hangzik!

Erika

Zsuzsa

Anita

Kamilla

Beáta

Kinga

Renáta

Elvíra

Szabina

Szilvia

Amanda

Denisza

Fruzsina

Jázmin

Klementina

Laura

Linda

Dóra

Noémi

Ramóna

Nikoletta

Kata

Szandra

Tímea

Kiara

Kriszta

Melinda

Miranda

Matilda

Sztella

Vanessza

Zsófia

Sok szép női név van! Nem csak ilyen öregesek, magyartalanok, túl modern angolosak!

2023. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
Na, mert a Klementina, Kiara meg a Vanessza pont marha jók... oh, wait...
2023. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
52%
11. Nem, a te válaszod sértő volt. Nem tudod talán normálisan elmondani a véleményed? Hiába hánysz ide még egy kazal nevet nem ez volt a kérdés. Számomra megdöbbentő, hogy felnőtt emberek képtelenek anélkül véleményt mondani, hogy emberi szintet üssenek meg.
2023. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a Lotti és az Aisa tetszik. Az első fiam Mila lett volna, a második Hanga, hátha nektek is megtetszik valamelyik. :)
2023. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
48%
A Zselyke nekem tetszik. A Lotti csak Lotte formában, de nem adnám Magyarországon. Az Aisa pedig Ajsaként tetszik.
2023. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
8%
11es az általad felsorolt nevek nagy része kisebbségi.. Mirinda(bocsi Miranda) Amanda, Kiara, Denisza stb...a kérdező nevei se tetszenek, de inkább lennék Lotti mint Miranda :-D
2023. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
A "nekem nem tetszik egyik sem" és a "mindegyik egy gusztustalan sz*r" nem ugyanaz a kategória. Gondolom a kérdező hasonló ízlésű emberek véleményét kereste, nem lecseszést azoktól, akik szerint csak Katalinnak lehet elnevezni egy gyereket.
2023. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%
Zselyke név sztem borzalom
2023. máj. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
47%
Aisa helyett legyen Ájse az sokkal szebb. Zselyke ocsmány név, világ életemben utáltam ezt a nevet.
2023. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%

19es, Ja, Lakatos Ájse Eszmeráldá :-D


Semmi baj az Aisával. Bár én inkább Alíciát adnék helyette, de ezek közül én az Aisát választanám.

2023. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!