Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak csodàk?17-18hetes...

Vannak csodàk?17-18hetes ultragangon akinek a hiányzó kukac miatt lány babát mondtak, lett mégis fiú belőle?

Figyelt kérdés
Nem látszódott női nemi szerv, de fütyi sem. 80%ra lányt mondtak. Kíváncsi vagyok, mennyi az esélye a csodának, hogy esetlegesen mégis fiú lett és hány hetesen derült ki.

#fiú #baba neme #lány #2D ultrahang
2023. máj. 12. 15:09
A kérdező szavazást indított:
Lányt mondtak, lány lett
Lányt mondtak, fiú lett
26 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Legfeljebb majd elcseréled valakivel, aki a fiának nem örül.
2023. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%

Tehát az, hogy lányod lesz, nem elég csoda?

Ismerősömnek egyébként ekkor még lányt mondtak, mert nem látszott, következő genetikain lett biztos, hogy fiú. Valamiért ők is fiút akartak, holott a nőnek volt már minden fajtából. Fene sem érti.

2023. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%

20% esélyed van még a vizsgáló szerint, hogy fiú lesz. Ehhez semmilyen csoda nem kell.

Amúgy meg no comment, amiért ennyire rá vagy izgulva erre a témára.

2023. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
3 lányom van.. Nem terveztünk többet, jött. Nyilván szeretni fogjuk, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem lennék boldogabb ha így 4.jére végre fiam is lenne. A lányaimnál mind látszódott a szokásos 3 csík ami egyértelműen női nemi szervre utal, most az nem csak egy dudor de kilógó fütykös nélkül.
2023. máj. 12. 15:24
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, mekkora lenne egy "fütykös" ilyen korban? Semmi látványosan kilógó valamire nem számíthatsz.
2023. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Aki az ultrahangot végezte azt mondta 17hetesen már igencsak kellene látszódnia, amiket googlebe néztem is, bár ott nem láttam hetet, de ott egyértelműen én is felismertem, hogy az az
2023. máj. 12. 15:35
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass vérvételt, az biztosra megmondja.
2023. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Bele sem merek gondolni, mekkora lenne a megkülönböztetés (öntudatlanul is), ha most 3 lány után lenne egy fiatok... Szerintem sokkal kiegyensúlyozottabb lenne a családotok még egy lánnyal. Sajnos és sok rossz példát láttam erre min. 3 gyerekes családokban:( - De attól még áll, hogy van esély, hogy mégis fiú lesz. Nem mondták biztosra a nemét.
2023. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%
B+, nem hogy örülne, hogy lesz egy gyereje, ráadásulegészséges gyereke...
2023. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%

"3 lányom van.. Nem terveztünk többet, jött."


Aha. Akkor talán védekezni kellett volna rendesen. Jó, tudom, ez a Gyakori, szóval biztosan spirálod van, fogamzásgátlót szedsz és óvszert is használtok, ráadásul a férjed nem is beléd ment el, hanem a szomszéd Mancikába, és mégis...


Őszintén kívánom, hogy szegény gyerek soha egy betűt se sejtsen meg ebből a kérdésből...

2023. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!