Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hal szagú kukac lehet halevés...

Hal szagú kukac lehet halevés miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 2,5 éves kisfiam, ma reggel rántott hekket ettünk, és ma este fürdésnél halszagú lett a kukaca. Megmostam neki, és még ígyis érződik. Ez csak egy véletlen egybeesés és valami baj van, vagy lehet a haltól?

2015. okt. 2. 20:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tegnap fürdésnél még nem volt ez...
2015. okt. 2. 20:24
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Az 1. vagyok.A halszag valamiyen bakteriális fertőzésre utal.....
2015. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
valamiyen=valamilyen.Tudok válaszolni,meg is tettem.De ne haragudj,egy felnőtt ember,aki ráadásul szülő,nem lehet ennyire tudatlan!Ez egy tininél oké,de gondolom Te nem vagy az.
2015. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi,bocsi,de ledöbbentem!Tényleg ne haragudj!A nőknél is mondja a nőgyógyász,ha folyás van,és halszagú,tessék dokihoz menni,mert az valamilyen fertőzésre utal.Nincs otthon Canesten krémed?Azzal nyugodtan bekenheted a kukiját.Ha elmúlik,javul,szerintem nem muszáj dokihoz menni hétfőn,de egy telefont megér a történet.Nem piros,duzzadt a kukija?Normálisan pisil?
2015. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Jaj istenkém, ti még nem ettetek be jól olajos halból?? Persze, hogy attól lett olyan szagú. Rég megfigyeltem magamon és a gyereken is. Hagymától meg hagymaszagú. Más kajánál nem vettem észre.
2015. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem duzzadt, teljesen normális minden. Pisi is volt rendesen. Canestenem sajnos nincsen :( Bephanten van az nem jó?
2015. okt. 2. 20:36
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Dehogy csesztetlek. :D Komolyan mondom. És mielőtt valaki beszól, hogy nem tisztálkodunk rendesen, annak jó éjszakát. :)
2015. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem holnap vidd el orvoshoz!
2015. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem jó,mert az teljesen másra való.Semmiféle Neked való krém nincs?Esetleg Pimafucin,Pimafucort?Ha holnap tudsz vegyél,hétfőig kiderül mennyit segít!
2015. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hmmm... oké köszönöm, akkor majd meglátjuk mi lesz. Akkor elvileg holnap már nem lesz neki hal szagú. Bár mondjuk azt megkell mondjam, hogy nagyon sokat evett belőle, nagyon jóizüen, én csak lestem :)
2015. okt. 2. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!