Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látszik egyértelműen...

Mikortól látszik egyértelműen a baba neme?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és még mindig nem tudjuk pontosan, hogy mi lesz. Doki szerint kisfiú, ő látta a kukacot és a zacsit is, de mi nem. Szóval akkor kisfiú? A köldökzsinórt össze lehet téveszteni a kukaccal, de a zacskót nem, úgye? Meg ennyi idősen már? Ja, 30 hetesen volt 4D-n!

2022. aug. 29. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Viccből nem mond olyat, hogy látta, és ha jó orvos/szonográfus, az bizony nem is téveszti össze semmivel. Az, hogy ti nem láttátok, ebben nem igazán jelent semmit, hiszen nektek nem ez a hivatásotok.
2022. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen is egyérzelmű volt.

Itt 28 hetes volt, de ilyen képekkel voltam tele kb a 14.héttől

2022. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az számít, hogy ő mit látott, hacsak nem vagytok ti is orvosok vagy szonográfusok.

Ilyenkor már elég jól kivehető, főleg, ha fiú, de nyilván 100%-ra ígérni nem lehet.

2022. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 12 hetesen 70%-ra mindig megmondták a nemét, amire aztán a 18 hetes UH, aztán a babamozi is ráigazolt.
2022. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi okod van kételkedni a szakemberben. Ő látta, amit kell, ez a lényeg. Ez épp olyan, hogy nem kérdőjelezem meg, jól mérte-e a tarkóredőt, stb.

30 hetesen azért egészen biztosan jól látták már. Egy kukit és zacsit mivel lehetne összetéveszteni?

2022. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 vagyok ez lemaradt

28.héten


[link]

2022. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes genetikai ultrahangon 100 % ra megmondta az ultrahangos hölgy hogy kislány. Természetesen bíztam abban amit mond, mivel abban is bíztam hogy nem látott genetikai gondot. Igaza lett, egészséges kislányt szültem. :)
2022. szept. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 20. héten, genetikain mondta, hogy egyértelműen kislánynak tűnik. A "tűnik"-kel még hagyott egy kis menekülőutat :D Ma megyünk várandósgondozásra, ott mindig csinál az orvos uh-t, remélem meg tudja erősíteni a szonográfust. Persze egészséges legyen az a lényeg. :)


21 hkm

2022. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!