Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik életük későbbi szakaszába...

Akik életük későbbi szakaszában találták meg a boldogságot, mertetek még gyermeket válallni? Mennyi idősek voltatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 35+osokra!? 😊

2023. máj. 17. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

20 éves voltam mikor az első gyerekem született, az ő apjával akkor már nem voltunk együtt. Egyedül neveltem fel a fiam.

38 voltam mikor megismerkedtem a párommal, Ő akkor 35 volt. 40 voltam amikor született a kisfiunk, most 42 vagyok, augusztusra vagyok kiírva az ikrekkel.

Én 40 évesen is élveztem a kisbabás korszakot. Persze most nehéz egy két éves örökmozgóval várandósan, de azt gondolom hogy ez a helyzet 20 évesen is megterhelt volna.

2023. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

1: ez igen, le a kalappal.


Én néha úgy érzem, a 33 évemmel már el vagyok késve a gyerekvállalással. Egy gyerekem már van, 30 évesen szültem.


Bár igaz, ami igaz, én előbb nem szültem volna, nekem kellettek a gondtalan 20-as évek.


Már terveztük a második babát, de volt két kémiai terhességem, amitől azért megijedtem. Egyelőre még kicsit várunk, de ahogy írtam, azért már nem vagyok már csirke..

2023. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 37 évesen szültem, párom nálam idősebb nyilván.Volt egy teljesen gondtalan terhességem és egy egészséges babám született. Nem terveztünk második, harmadik gyereket úgyhogy így jó volt.

Amit én nem bírok az az ami most van. 5 éves múlt és ha fejen állok is ellenkezik. Minden esetre én jól éreztem magam a babás időkben, most sem rosszul érzem magam, hanem bizonytalan vagyok hogy elbaxtam a gyerek nevelését vagy ezt most csak túl kell élni :D

2023. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

18,20 évesen szültem, de mindig is 3mat szerettem volna, férj 2.

37 évesen úgy gondoltam nem tudom a 3.gyereket elengedni, a férj is rá állt, volt vetélés, nem is jött hamar, 40 előtt pár hónappal született a 3.

Bánom, hogy ennyit vártam mert akkor lenne 4.is

2023. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

"Én 37 évesen szültem, párom nálam idősebb nyilván."


Miért nyilván? Az én férjem pl. fiatalabb nálam. És pár ismerősömé is.

2023. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen szültem, párom is közel velem egyidős. 40 évesen is szülök neki 🤷‍♀️
2023. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Az én párom is fiatalabb nálam. Ezt a nyilvánt én sem értem ez esetben 😁 26 éves korom óta nem volt magamnál idősebb párom.
2023. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

5-7

Nyilván mert ez általában így van.Még akkor is ha ti erősítitek a kivétel erősíti a szabályt.

És igen, én nem egy nálam 10-20 évvel fiatalabb emberrel döntöttem úgy hogy gyereket vállalok hanem egy idősebbel.Ha meg 30 felett arról beszélünk, hogy mert az én párom 2-3 évvel idősebb az csak vicc, mert 30 felett ez az évszámkülönbség már marhára nem számít. Spec egy ismerősöm van ahol 12 év körül van a korkülönbség és ott 35 felett közös gyerek se lett, mert annyival volt idősebb a nő, hogy értelme nem volt ilyenről beszélni.Szóval igen! Nyilván egy nálam korban idősebb férfi a párom.Nem egy, két évvel:)

De szerencse, hogy kérdés szempontjából a legfontosabb részbe tudtatok belekapaszkodni:) Váljon egészségetekre komolyan.

2023. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem ismered a nyilván szó jelentését. Nem baj.
2023. máj. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

34 évesen ismertem meg a férjem, ő két évvel idősebb. Egyikünknek sem volt még házassága, vagy gyereke, egyszerűen ezt dobta a gép... én (túl) sokáig voltam egy sz@r kapcsolatban, neki ilyen hosszú nem volt, de ami komolyabbá vált, ott idővel kiderült, hogy nem azonosak az elképzelések. Így esett, hogy "tiszta lappal" találkoztunk, és relatíve hamar volt eljegyzés, esküvő, majd 36 évesen született a gyermekünk. Egyáltalán nem érzem magunkat idősnek, aktívak vagyunk, mindketten sportolunk, tele vagyunk hobbikkal, éretten, kész elképzelésekkel vágtunk neki a gyermekvállalásnak.

Nyilván, ha lehetett volna, már vele lennék 10 éve, de nem ez volt a sorsunk, és hiszem, hogy így kellett lennie. Többet egyébként nem tervezünk, egyre pedig remélhetőleg még sokáig lesz erőnk és energiánk.

2023. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!