Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3hónapos lesz a kislányunk ....

3hónapos lesz a kislányunk . Mindketten nagyon vàrtuk màr . Nekem az elozo kapcsolatombol van egy 5èves kislány. A szules ota max 3voltunk egyutt a ugy erzem ferjem nem torodik velunk ..ti mit tenetek?

Figyelt kérdés
Mire eljon az ido h egyutt legyunk alszik. Nagyon nem torodik velem. Nekem nincsenek szuleim se senkim peddig elszeretnem hagyni a parom mert ez mar nem èlet,de mindig fenyeget h a kislanyunkat elveszi. Mit tehetnek? Elvagyok keseredve
2023. máj. 17. 23:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha más opció nincs: anyaotthon
2023. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Derjaderja ***** válasza:
95%

Bocsánat, de nem értem.

A férjedet szeretnéd elhagyni mert csak 2 hetente szexel Veled egy kisbaba és egy óvodás korú gyerek (időszakos) nevelése és munka mellett?

2023. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem fère èrtetted azert mert nem tekint nőkènt ràm sztem csak egy anyát lát bennem. Se puszi se semmi ha haza jon kajal furdik telefon ..mire èn az àgyba èrek mar ő alszik. Es azert is mert szules elott teljesen odafigyelt ram most meg keresztul nezz rajtam. Meg mindig megbànt . Pl. Valamelyik nap azt mondta h nem kell neki senki csak olyan testu ni mint en es kinevetett. Meg folyamat lenèzz engem. Akkor ez mien èlet igy. Ja es,ha meg emlitem hogy ez igy nem jo ami megy koztunk akkor azt mondja hogy nyugottan fogjam a nagy lanyom es mehetek.
2023. máj. 18. 00:06
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
6 hétig tehát egy és fél hónapig nem is szexelhettetek... egy és fél hónap alatt 3 szor voltatok együtt egy baba mellett és egy óvis mellett... Hát nem tudom én örülök ha van igényem havi egyre nekem és a férjemnek is. Tudod mit tegyél? Foglalkozz többet a gyerekkel a férjedről vedd le ezt a tehert így neki több energiája marad illetve neked is kevesebb lesz nem azon fogsz hisztihni hogy nem szexeltek.
2023. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyeneket momd miért a szex miatt sírsz?! Ki akar egy olyan emberrel lefeküdni aki így viselkedik vele. Amit leírsz a kérdésedhez tökre nem passzol...
2023. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A férjemet mar le sz..rom de a kislanyomat nem akarom elvesziteni,azert is türők nap mint nap. Meg ilyen sovany nem voltam soha meg enni sem birok annyira faj ez az egesz.
2023. máj. 18. 00:10
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen nem jol irtam a kerdest mert mar ossze vagyok teljesen zavarodva . Mar amugy nem is birnek lefekudni vele mert mindenek lenez. Sajnos. Nem ezt az embert ismertem meg. Ezt soha nem gondoltam volna
2023. máj. 18. 00:13
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Mindketten nagyon vártuk már? Nem, csak te vártad. És nem vetted észre, hogy ő nem. Nincs olyan, hogy "elveszi a gyerekedet", erre nincs lehetősége. A gyerek nem egy darab kenyér, hogy elvegyük az asztalról. Van hol laknotok, ha elhagyod? Meg tudtok élni? Pár hónapost még nem jó bölcsibe adni. 1 éves kor fölött, ha muszáj elmenned dolgozni, az még elmegy. Hogyhogy nincsenek se szüleid, se senkid? Mi van a szüleiddel? Egyéb rokonok, barátok?
2023. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Senkim nincs a szuleimet nem ismerem. Gyerekotthonba nottem fel.. se barat se semmi. Nála lakunk ..nem ő eroltette ezt a gyerek dolgot . Mert o szeretett volna babat. Dajnos nics hol lalnunk ha elhagynam,de a kicsit is elvene. Mert mar mondta se munkad,se lakasod,stb.ugysem adnak neked a gyereket. Tudja h ezzel maga melett tarthat
2023. máj. 18. 00:20
 10/24 A kérdező kommentje:
Itt nem a sex a lenyeg de kicsit fura h szules elott ha kellett minden nap es most meg meg egy puszi sem?!de azert mire haza jon terulj asztal varja ōt. Plusz hazi munka meg a gyerek neveles. Es soha nem kerdezi meg h segitsen vagy akarmi.
2023. máj. 18. 00:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!