Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3hónapos lesz a kislányunk ....

3hónapos lesz a kislányunk . Mindketten nagyon vàrtuk màr . Nekem az elozo kapcsolatombol van egy 5èves kislány. A szules ota max 3voltunk egyutt a ugy erzem ferjem nem torodik velunk ..ti mit tenetek?

Figyelt kérdés
Mire eljon az ido h egyutt legyunk alszik. Nagyon nem torodik velem. Nekem nincsenek szuleim se senkim peddig elszeretnem hagyni a parom mert ez mar nem èlet,de mindig fenyeget h a kislanyunkat elveszi. Mit tehetnek? Elvagyok keseredve
2023. máj. 17. 23:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz ismeretlenül biztos semmiben! Előítéletes és rövidlátó vagy! Egy saját magad által megteremtett légvárra alapozod az érvelésedet. Számodra a 100 alatti IQ-val rendelkező ember szemét! Pedig senki nem tehet arról, hogy milyen családba küldte a sorsa!
2023. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem, valóban,itt egy több diplomás értelmiségiről beszélünk,aki nem épp most szülte meg a semmire a második gyerekét.Nem mondtam semmit senki IQ szintjéről,de ha itt tartunk,akinek van legalább 50 az IQ-ja az fel tudja mérni,hogy nem tud eltartani 2 gyereket munka és minden egyéb nélkül.Ha pedig volt olyan hülye,hogy az első pofára esésböl nem tanulva, ugyanúgy egy másikra alapozva mindent szült mégegyet, akkor ne hisztizzen,hogy ő lelép.Pláne,hogy nincs hová,pláne ne azért,mert szerinte kevesebb a szex.Naná,hogy kevesebb.Főleg,ha mindenért hisztizik otthon.Nem tudom sajnálni azt,aki saját hülyesége miatt tart ott,ahol.És a szomorú,hogy az ő gyerekei pont így fognak élni,és pont ennyire lesznek kiszolgáltatottak,mert ezt a példát látják majd.
2023. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a kérdezőnek kevesebb az IQ-ja, mint a tied, de hogy a te EQ-d pont ugyanolyan alacsony, az is tény! A különbség az, hogy az utóbbiról te tehetsz, az előbbiről meg ő nem! Nem azért vagyunk itt, hogy ismeretlenek felett ítélkezzünk, hanem hogy segítsünk, ha tudunk, ha nem tudunk, akkor meg sajnálkozva hallgassunk.
2023. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Ja,azt hittem,hogy azért,hogy válaszoljunk,és felhívjuk a figyelmét,hogy mondjuk mégegyszer ne kövesse el ugyanazt a hibát.Sajnálom,olyat nem tudok sajnálni,aki nem is akar előrébb jutni.Ha akart volna, akkor az első gyerek után felmérte volna,hogy ez nem olyan egyszerű,és nem újra a másiktól függ,és lebabázik,hanem tanul,vagy dolgozik,hogy előbbre jusson.Ha erre nem képes, akkor az a válasz arra,hogy mit tegyen,hogy tűrni kell csendben.A másik verzió,hogy álljon a saját lábára,az nem megy,mert azért tenni kellene.Hát az nem megy,hogy nem teszek semmit csak rinyálok,hogy nem jó.Mégis az ilyen emberen hogyan kellene segíteni?Vagy mit kellene ezen sajnálkozni?És ha sajnálnám,az miben segítene neki?Az segít inkább,hogy megmondja valaki kerek perc,hogy jó nagy hülyeséget csinált már másodszor,és ne csinálja harmadszor.Mostmár csak kivárhatja,hogy bölcsibe,vagy oviba kerüljön a kisebb,és elmehet dolgozni esetleg,feltéve ha akar valamit tenni magáért,meg a gyerekeiért.Akkor talán ki tud lépni a kapcsolatból,vagy rájön közben,hogy ő volt a hisztis,és tudnak rajta javítani.
2023. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!