Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jöttél rá, hogy a Te...

Mikor jöttél rá, hogy a Te kisbabádnál van szebb/ügyesebb/okosabb? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Mióta baba klubba járok a fiammal, érdekes érzések kapnak el, hasonló korú babákat megfigyelve.

2023. máj. 18. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem lesz az enyémnél

SZÁMOMRA szebb, ügyesebb, okosabb gyermek. Normál esetben mindenkinek a sajátja a leg...

Nyilván van szebb, ügyesebb, okosabb, de nekem soha nem lesz az másé.

2023. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen. Amíg nincs naaagyon lemaradva addig oké. Mindenki máskor lépi át a mérföldköveket.
2023. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Szebb nincs, még mindig az enyém a világ 3 legszebb kamasza. :)))

A nagylányomnál ügyesebb kezdetektől fogva volt, de nem zavart, mert élveztem, hogy nyugis, könnyen kezelhető baba. A másik kettőnél meg már mindig össze lehetett őket egymással hasonlítani, így itt is kimaradt a sokk, hogy bezzeg a Pistike.

2023. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Még sosem szembesültem azzal, hogy más baba/gyerek szebb/okosabb lenne az én gyerekeimnél, pedig van három, akár még bele is férne, hogy valamelyikük nem olyan tökéletes, de az, valóban! A fiam hihetetlen jóképű 11 éves, ráadásul okos, egy nagyon jó hírű nyolcosztályos gimibe vették fel, ősztől kisgimis lesz. Ezen kívül tehetséges, hangszeren játszik, sikeres a sportban, és még gyerekként is tud viselkedni.

A 9 éves kislányom szintén gyönyörű, meg szoktak állítani, hogy közöljék, hogy ennyire szép gyereket ritkán lehet látni. Ő is nagyon okos, kitűnő tanuló, iskolai, területi sportversenyeken szokott remek helyezéseket elhozni, mellette Ő is játszik hangszeren, Ő is kisgimibe szeretne majd felvételizni, rengeteget olvas, tele van baráttal.

A legkisebbem kis csoportos ovis, gyönyörű kislány. Fantasztikus humora van, nagyon szépen beszél, nagyon kedvelik a társai. Ő még pici, de már most látszik, hogy szenzációs kis emberke, Ő is kivételes.

Írhatnám a végére, hogy trollkodtam, de nem, valóban van 3 csodám, nincs Náluk tökéletesebb, szebb, okosabb.

2023. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Még nem jöttem rá 😁

Szebb,okosabb,ügyesebb még nekem nincs.

Bezzeg jobb alvó és jobb evő az van millió ☺️


10 hónapos huncut kiscsaj

2023. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Objektíven nézve sose gondoltam, hogy az én gyerekemnél nincs szebb/okosabb stb.

De szubjektíven nekem ő tökéletes és sose lesz más gyerek jobb nála semmiben.

2023. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy Petike elszavalja 3 èvesen a szòzatot, de nekem az èn kisfiam a legszebb arcú/mosolyú, leghuncutabb, legokosabb, legügyesebb az egèsz földön 🤩
2023. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
#6: Egyetértek. Már a születése előtt tudtam, hogy az egyik gyerek ebben jobb, a másik abban, a mienk sem lehet mindenben mindig a legjobb. A legszebb meg szubjektív ;). De hálás vagyok, hogy a mi fiunk olyan ügyes, okos, önálló stb. Így másokat elnézve inkább annak örülök, hogy hozzájuk képest mondjuk kevesebb gondunk van valamivel és nem azon rugózom, hogy a másik ügyesebben dobja a labdát.
2023. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Sosem zavart, mert tudom, hogy minden baba más tempóban fejlődik. Ettől egyik sem ügyesebb, okosabb, szebb, jobb, csak más. Nincs értelme versenyezni, vagy rosszul érezni magad, mert más gyereke olyat tud, amit a tied még nem, és nem vagy jobb szülő sem attól, ha a te gyereked hamarabb csinálja, mint Pistike.
2023. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

A lanyom par honapos kora ota modellkedik ( 8 eves, nem Mo.-n elunk ), es bizony latom, ep esszel az ember tudja, hogy van a gyerekenel szebb, az iskolaban latom, hogy van nala okosabb, nincs ebben semmi titok.

Szerintem akinek osztottak egy kis eszt, az tudja.

Ettol persze nekem mindenben o tetszik a legjobban, hiszen belolem van.

2023. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!