Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés az anyaság?

Milyen érzés az anyaság?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretnék anya lenni de sajnos sosem tudhatom meg milyen érzés anyának lenni pedig annyira szeretném átélni hogy milyen a terhesség és az anyaság.
2023. ápr. 28. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet elmesélni, nem lehet semmihez hasonlítani.

Szerintem teljesen más tudatállapotba és életérzésbe kapcsol át az ember, és azon működik tovább. Sosem leszek többé ugyanaz az ember, aki a szülés és a terhesség előtt voltam.

2023. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Eddig még tetszik. Bár még csak 5 hetes. Jó lenne nélküle lenni, de ha nélküle vagyok hiányzik. Ezelőtt 5 órát egybe elaludt komolyan már azt vártam hogy ébredjen had fogjam már meg. Maga a csoda.
2023. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Számomra nagyon vegyes. Egyszerre csoda, földöntúli boldogság, ijesztő, néha szívbemarkolóan szép, és ugyanennyire fájdalmas. Például ha eszembe jut, hogy valami rossz is történhet vele. Soha nem szerettem ez előtt így és ennyire senkit.
2023. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos csodálatos érzés lehet
2023. ápr. 28. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oriasi felelosseg, konstans aggodas, kialvatlansag, mentalis es fizikai faradtsag, folyamatos onmegismero folyamat, szembesit a hibaiddal, hogy sokszor nehezen nezel tukorbe, mert elszornyedsz a sajat reakcioid vagy csak gondolataid kapcsan, es mindehhez tarsul egy korabban elkepzelhetetlen formaju es minosegu szeretet, kozos elmenyek, ha jo anya akarsz lenni, akkor szemelyisegfejlodes, a prioritasok megvaltozasa, sok vicces es erdekes pillanattal megspekelve, ahogy egyre nagyobbak.
2023. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz.
2023. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Leírhatatlan csoda. Végtelen szeretet, folyamatos aggódás. Bármit megtennék értük. Hihetetlen módon a kicsi is meg a nagy is rengeteg mindenre megtanitanak. Nem csak az emberi kapcsolatokra értem ezt. Ez az érzés elmondhatatlan, mindha a szíved egy másik testben is dobogna. Annyira szoros ez a kötelék, hogy pl megértem, hogyha a nagynak valami problémája van az iskolában.
2023. ápr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a bánatot lehet a 7-esen lepontozni?!

Jóságos Ég!

2023. júl. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8! Mert nem panaszkodik hanem élvezi
2023. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!