Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Lili névről?

Mit gondolsz a Lili névről?

Figyelt kérdés
Melyik formáját adnád?
2023. máj. 20. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem Lillám van, mert szebben hangzik, komolyabb, felnőtt korban vállalhatóbb. Lilinek szoktuk becézni, de elsősorban Lilla.
2023. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Őszinte leszek: nekem nem tetszik, nem szeretem. Komolytalan, olyan nagyon gügyögésszerű. Kiki, Mimi, hasonlók se tetszenek. És elnézést kérek azoktól, akiknek ez a neve, nem akarok senkit megbántani.

Ha nagyon választani kellene Lili formában becézhető nevekből, akkor a Lilla szép név. Liliána nekem személy szerint nem annyira tetszik, de annál pl. elég magától értetődő lenne a Lili becézés, tehát ezt mondanám másodiknak.

Lívia tetszik, de én nem Lilinek becézném, hanem Livinek. Lídia még szóba jöhet esetleg, mert annál pl. a Lidi bezécés elég idétlen, tehát annál a Lili jobb becenév lenne. A Lilien formát Magyarországon idegenesnek, erőltetettnek érzem.

2023. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Liliána,Lilianna,Lilien:ezeket adnám a Lili helyett.
2023. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Liliána Zara lett a kislányunk neve .💖
2023. máj. 29. 20:06
 15/15 anonim ***** válasza:
nagyon nem tetszik a Lili név. kislánynak aranyos, de egy nőnek?
2023. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!