Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Lili...

Mi a véleményetek a Lili névről? Manapság már egyre elterjedtebb név, nekem nagyon tetszik

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó vezetéknév kell hozzá,és akkor szerintem aranyos! Így magában nem annyira tetszik. Nem ismerek Lili-t,de adták volna ismerősi körben ha lány lett volna a gyermek :)
2012. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg annyi Lilit ismerek hogy így hirtelen össze se tudtam számolni az 5 év alatti Lili ismerőseinket...

Nekem így tetszik, de nem adnám így Lili-ként akkor már inkább Liliána vagy Lilla vagy Lilien vagy ilyesmi. Az komolyabb, felnőttesebb és attól még úgyis mindenki Lilinek hívja míg kicsi, felnőtt nőként meg nekem olyan furcsa lenne ha mondjuk egy 40es nagydarab nőt pl. xy Lilinek hívnak...

2012. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki Lilinek nevezte el a kislányát. Szerintem is aranyos, nekünk a kis bárányunkat hívták Lilinek... bár ezzel valószínűleg nem sokat segítettem :o)
2012. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép KISLÁNYnév, aztán a kis Lilik felnőnek és én sem tudnám elképzelni milyenek lesznek 40-50évesen.Mindenesetre többet felnőtt az ember mint aranyos kislány,én ezt is szem előtt tartottam amikor neveket keresgéltünk.
2012. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ferjem denagymamajat is Lilinek hivtak (illetve nemreg tudtuk meg h valojaban Paulina volt a neve, csak beceztek) szoval meg lehet oregedni ezzel a nevvel is. en szivesen kereszteltem volna igy a lanyunkat, de nem illik a vezeteknevhez, tul sok az L. ez volt az elso nev amivel az egyik jatekbabat illettuk a lanyommal, szoval van egy Lili babank:D
2012. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen adnék tömegnevet a kislányomnak, de nekünk is a Lili tetszene és még a vezetéknévhez is illik mert állati hosszúhoz kell választanunk. Viszont a párom 2év alattti unokahuga is Lili, így még rosszabb a helyzet. Bár úgy néz ki fiunk lesz. Majd talán pár év múlva kislány lesz és akkor lehet Lili, de mindenképp 2 nevet adnék szóval ha idősebb akkor használhatja azt is
2012. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én inkább Liliennek vagy Liliánnak nevezném és Lilinek hívnám. 3 olyan kislányt ismerek, akik 6-7 évesek és Lilinek hívják, nagyon gyakori név, de ha Nektek tetszik, akkor meg ne érdekeljen, hogy gyakori vagy sem.
2012. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, de már tucat név.
2012. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik, ezért neveztem el így a kiskutyámat :)

A kislányomnak nem adnám...

2012. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.A lanyom,ha az lesz,Lilien lesz a neve.

Es mit szoltok a Napsugar-hoz? :D

na az hogy szol egy 40evesnek? :D

2012. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!