Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valahol textilpelenkát...

Lehet valahol textilpelenkát kapni, ami nem sima fehér, hanem jópofa mintás? Nem IKEA, azt ismerem.

Figyelt kérdés
Szeretnék valami szép szineset, ami különleges. Nincs tippetek? Linkeknek nagyon örülnék :)))
2010. okt. 10. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapi 23:57-es válaszoló vagyok.


Böngészgettem még, mert én is szeretem ezeket a mintás pelenkákat (az én kedvenceim főleg azok, amik teljes felületükön mintásak).


Ezeket találtam még:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem találsz kedvedre valót :-)


...még annyit, hogy az ALDIs ott a boltban első ránézésre/tapintásra tényleg ijesztő (és most a minták sem tetszettek annyira... pedig 1 évvel ezelőtt nagyon aranyos motívumok voltak ezeken a pelusokon!) Mérete 80X80 centi és kicsit vékonyabb is mint az Ikeás, vagy a Cseh tetra... de mosás után pihe-puha lesz! A kislányom ezzel a fajtával szeret aludni, ezek nálunk az "alvós rongyik" :-)


Ezen kívül van még BabyBruin márkájú, Ikeás, Mülleres, Disney-s és olyan is, amit a ma reggeli válaszoló linkelt... Mindegyiket szeretem és teljesen jó pelusok. Nem fakultak ki , pedig már 1 éve aktívan használjuk az összeset... igaz én csak 40-60 fokon mosok ;-)

2010. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én a turibababolt.hu oldalon találtam mintás textilpelenkát és sima fehéret is.Postán utánvétellel kaptam meg,nagyon jó minőségű és olcsó is,jó színtartó, mindenkinek csak ajánlani tudom a boltot.Elérhetőségük a 06-20/534-6161 telefon számon.Üdv mindenkinek, Manyi.
2011. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én pont most kéresek mintás textil pelenkat
2012. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!