Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 gyerekkel jelenleg mennyi...

1 gyerekkel jelenleg mennyi pénzből tudtok kijönni egy hónap úgy, hogy ne kelljen minden forint helyét átgondolni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 130a gyedem + csp. Férjem jelenleg csak maszekol, olyan 200a bevétele átlagosan. Simán kijövünk belőle.

2 autó, saját ház, hitel nincs.

2023. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Saját lakással, hitelek nélkül elhiszem, hogy simán kijöttök első, de nem az általános, hogy ez mindenkinek adott. 3-400 ezer ft lóf@sz ilyen árak mellett. Múltkor voltam Ausztriában és a Spar majdnem hogy olcsóbb, mint itthon. A fizetések viszont köszönő viszonyban sincsenek egymással. Nem is lesz változás, ameddig mindig van elég hülye, akinek jó a magyar színvonal.
2023. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem gyes+családi 40, férjemnek 400 a havi fizetése ha túlórázik 2 napot 500 (12 óra éjszakás ennyit számít). Ha 440 el számolunk pminden forintot át kell gondolnom. A lelenka a gyerek vágyai az élelmiszer a rezsi baromi drága... Ha 540 et keres akkor megengedünk magunknak egy éttermet vagy egy mozit.
2023. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

1 vagyok, nem értem miert lettem lepontozva. Az volt a kérdés, ki mennyiből jön ki. En leirtam, hogy mi ennyiből... most arrol nem én tehetek, hogy más megakar 100ezer hitelt fizet havonta.

Nekünk pl 35ezer a rezsi összesen. Pedig 110m2es házunk van.

300 marad egyeb kiadásokra, ami nekünk elég. Nyilvan nem eszünk marha steaket minden nap, mev nem járunk 20ezrekért étterembe, de nincs is igényünk rá.

2023. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

1,4 millió lenbe kb. Sajnos nem keresünk ennyit. Így most az utolsó napokban fillérezni kell.

1,13 keresünk most. A gyerek extra sokba kerül nálunk ( havi 400 legalább).

Igen hülyék vagyunk, mert hónap elején normálisan élünk és így nem marad. Ez azt jelenti, hogy 2-3alkalommal eszünk gyrososnál mondjuk, havi 1 rendes étterem. Mindig van valami extra költség.

2023. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
400ezer havonta 1 gyerekre?!
2023. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Írtam, hogy extra sokba kerül. Tudom, hogy nem ez az átlag, de nálunk ez van. Suli, magántanárok, pszichológus ( súlyos idegrendszeri éretlensége van, emiatt nehezen illeszkedik be) az alap és nyilván mindig van valami amit kinő, tönkre megy stb.
2023. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Én egyedül nevelem a fiam albérletben 500-550e Ft a havi bevételem a gyerektartassal együtt, ez normálisan elég mindenre, az albi 150+rezsi.
2023. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Átlag 450-nel számolunk, sokszor van túlórája a férjemnek, én gyeden vagyok. Nekünk is hónap végére elég számolgatós mostanság. Van némi hitelünk, sajatház, 1 kocsi. Viszont sok a megtakarítás, amit a gyereknek szánunk. Mi is nehezen indultunk a férjemmel, így szeretnénk, hogy könnyebben boldoguljon majd az életkezdéshez.

De sokszor van 1-1 jobb hónap, mikor nincs váratlan kiadás, akkor mi is megengedünk mozit vagy egyéb programot, évi 1 nyaralást. :)

A második gyereknél újratervezünk.. :D

2023. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Kb. 450-500 ezer forintból kényelmesen kijövünk. Ennél több a bevételünk, így megtakarításba is megy. Én még GYED-en vagyok, a totyogónknak pedig olyan túl sok extra igénye azért nincs egyelőre. Már azt eszi, amit mi, pelenka, ruha, meg pár apróság és kész.

Van egy kis hitelünk, két autónk és nem rég költöztünk, úgyhogy mindig van valami extra kiadás. Kerti eszközök, valamilyen szaki, plusz egy-egy bútor, stb. A rezsink nagyon minimális, így gyakorlatilag ekkora összegből mi úgy jövünk ki, hogy megnézegetjük persze az árakat, de lelki határ, saját szubjektív ár-érték alapján döntünk, nem az alapján, hogy "van-e rá pénzünk". Ebben benne van kéthetente valami program, havi egy masszázs, sport bérlet, kaja rendelés, meg minden ami kell.

2023. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!