Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd, ha az anyósék...

Hogy kezelnéd, ha az anyósék "elfelejtenék" az unokájuk gyereknapját?

Figyelt kérdés
Se telefon, hogy mi újság, se semmi apróság ajándékba.
2023. máj. 30. 16:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Bevenném a lesz@rom tablettát. Kivéve, ha van más unoka, és annak viszont ajándékoznának. Mert az úgy rosszul esne, de ha általánosan így viszonyulnak az összes unokához, akkor ők egyszerűen ilyenek és kész.
2023. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Hogy kéne kezelni?

Magasról letojnám. Nem szülinap, névnap, csak gyereknap.

2023. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék belőle ügyet. Nálunk amúgy sem szokás nagyon gyereknapozni, max elmegyünk valami helyi gyereknapi rendezvényre, de ajándékot semmiképpen sem kapnak. Anyósoméktól kaptak ajándékot, a dédiéktől pénzt, nekem inkább ez a fura. Anyumék sem telefonáltak, nem adtak ajándékot, nem gondoltam mögé semmit, nem problémazok rajta, nálunk ez nem szokás.
2023. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem tartunk gyereknapot másokkal, így sehogy nem kezelném,nem szülinap.
2023. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem izgatna. Mi se veszünk semmit ilyenkor a gyerekeknek, inkább elmegyünk valahova.

Jött a mama pont gyereknapon, nem hozott semmit. De nem is kellett volna. Eszembe se jutott.

2023. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Ez nem szülinap vagy karácsony.
2023. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Anyósom 9 éve elfelejti a lányom szülinapját,a karácsonyt,a névnapot,a mikulast,a gyereknapot,és kb mindent...szerintem ha nem lenne a face azt se tudna H élünk vagy halunk.

A nagyra rendszeresen azt mondja mindenkinek,hogy ovis...egyébként tavaly júliusban láttuk utoljára a kisfiam keresztelojen.

Három éve az edlskuvonkre se akart eljönni, csak jól leteremtettem,hogy nem-e szégyenlős magát,hogy a fia esküvőjén nem akar részt venni

2023. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Megszoktam.
2023. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem érdekelne. Sztem az sokkal durvább, hogy írtak az idővonalára, mert arra a napra volt beállítva a szülinapja, de igazából egy héttel később van.

Ezen azért kiakadtam, de nem fogok szólni. Mondjuk, kérdést sem írtam ki...

2023. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kaptunk gyereknapra semmit. Mi sem vettünk a 3 éves kisfiamnak semmit, inkább programozni mentünk.
2023. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!