Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiam nem beszel még...

3 éves kisfiam nem beszel még semmit egyetlen egy szót se mond még,ráadásul nem is figyel engemet, a hallasaval nincs gond de már kezdek nagyon aggódni. Van-e valaki még ilyen helyzetbe ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő mit mondott a státuszvizsgálaton?
2023. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Vadaskertbe megnézik van e gond szerintem
2023. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Fiam ovistársa is így van. Róla kiderült, hogy autista.
2023. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi is ilyen helyzetben voltunk és nem autista.
2023. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3 évig nem vitted sehova? Én 2 éves kora után vittem felmérésre, aztán fejlesztésre. Ovis már?
2023. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Státuszon védőnő,orvos mit mondott? Nálunk minden ilyen alkalomnál átbeszéltük mi megy,mi az ami nem. Van-e bármilyen elmaradás. Egyre több helyen olvasok ilyesmiket,ti nem vagytok kontaktban a védőnővel,gyerekorvossal?Évekig nem jártok hozzájuk? Kíváncsiságból kérdezem,nem rosszból tényleg.
2023. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokon jártatok? Ha nem vitted el szakemberhez ne várd a csodát, így senki nem tudja megmondani mi baja. Rendellenes az biztos, de hogy ez most pl: autista vagy annak is melyik fokozata. Erre nem a gyakori kérdések mondja meg a választ. Hanem a különböző orvosi vizsgálatok.
2023. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
@6, erre annyit mondanék, hogy védőnője válogatja. A miénk akkor kezdte el vakargatni a fejét, mikor már 2,5 éves volt a gyerek, de még akkor is azt mantrázta, h 3 éves korig ráér.
2023. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, ilyenkor hol a védőnő... nálunk a 18hós statusz utan elküldte felmérésre, mert "csak" 3 szót tudott a gyerek, nem 5öt. 3 évesen azért na...
2023. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6# vagyok. 8-as az mondjuk igen,ez így érthető,ha ilyen a védőnő,de ott a gyerekorvos is ilyen kaliberű? Nálunk pl. nem volt beteg a gyerek,amikor volt se hívtam,mert nem volt indokolt,enyhe volt,akkor oltás sem volt mostanában,tehát nem találkoztunk hosszú ideje a gyerekorvossal,de úgy beszéltük hogyha úgy érzem státuszra vigyem el nyugodtan hozzá a tanácsadásra(egészséges időszak),át is vizsgálja,ráhallgat,megnézi a státuszlapot is ha gond van,mozgást átbeszéljük,ilyesmi. Arról nem beszélve,hogy azért utána is szoktam olvasgatni nagyjából mi az amit már tudni szoktak,vagy mi az ami elmaradásnak számít,akkor ezekre rá lehet kérdezni,akár telefonon is,ha a védőnő nem kompetens.
2023. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!