Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha valaki...

Hogyan reagálnátok, ha valaki bemutatna a 3 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Sétáltok a parkban, tolod a babakocsit, a 3,5 éves nagyobbik gyereked pedig melletted sétál.

Szerintem minden gyerekre jellemző, hogy tátott szájjal rácsodálkoznak bármire, pl embereket is így néznek hosszú másodpercekig. Erre a padon ülő két fiatal hölgy egyike a középső ujját mutatja a gyerek felé (azért, mert "bámulta")

Mi lenne a reakciód, mit éreznél?


2022. szept. 9. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Eltornem az ujjat 😇

Mutogasson az anyjának, ne az én gyerekemnek legyen az 2 éves vagy 20..

2022. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy az illető egy tahó, és a továbbiakban egy fél percet sem pocsékolnék az életemből arra, hogy ilyen hülyeségen izgassam magam.
2022. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem én röhögnék. Bocs, de ahogy ezt elképzelem, ahogy, bemutat egy 3 évesnek, aki nem is ért belőle semmit. Én nem bírnám ki nevetés nélkül.
2022. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha a gyereknek nem tűnt fel és nem érdekelte nem foglalkoznék én se vele. Saját szegénységi bizonyítványuk.
2022. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Azért azt is figyelembe veheted, hogy milyen idegesítő. Én múltkor a mekiban zabáltam és a szomszéd asztalnál tátott pofával nézett egy gyerek. Nem mutattam be neki, de elég csúnyán néztem rá. A szüleinek értelmetlen lett volna szólni, c-type-ok fel sem fognák mi bajom, max. kinyírnának.
2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Kiröhögném, hogy igen csekéj inteligencia szorult belé...
2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Jajj 5... mert mi van ha bámul? Elfogysz?

Eszembe nem jutna emiatt csúnyán nézni egy gyerekre. De lehet én vagyok rosszul összerakva.

2022. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Felb@szna az ideg, egy pillanatig biztos kiakarnám törni az ujjait a helyéről, de aztán felkapnám a srácom, és azt mondanám, látod kicsim, ilyen egy buta néni. De valszeg nem is méltatnám ennyire se.
2022. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Falunapkor, jött oda egy hasonló korú kis srác, megkérdezte mi az amit eszek?! Mondom gumicukor, kérsz? A legnagyobb természetességgel ettünk a papírzacskóból. Nem volt semmi látvány, én a nagydarab mackó, meg a kis srác
2022. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Odamennék, és megkérném, hogy nekem énekelje el, ha valami baja van, mert a három éves még nem érti.
2022. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!