Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most velem van a gond vagy...

Most velem van a gond vagy tényleg nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

A gyerek parancsolgatós, akaratos, hisztis, az anyja pedig egyből ugrik akkor ha csak hívja magához. Egész nap a kedvenc meséjét nézi míg mi hetek óta egy filmet se tudunk megnézni. Az anyja az mondja hogy csak azért hívja magához mert szeparációs szorongása van. Ha valamiért nagy hisztit csap le akkor az anyja megtörik. Még abba is beleszól a gyerek hogy hova menjünk vásárolni 5 éves létére. Lassan ott tartunk nem tudunk egymáshoz sem bújni mert alvás közben is hívja magához az anyját. Ha meghúzok egy határt, azt az anyjánál kijátsza.

Munka után nem hagy a hálószobában aludni hogy a gyerek nézhessen tévét ezért az anyja egy másik szobába zavar engem.

Most velem van a gond mert önző vagyok vagy itt tényleg elszaladt a ló?


2023. jún. 2. 03:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne jobban bevonódni a gyerek életébe. Közös programok, kapcsolat kialakítás. Az elején lehet nehezen megy majd, de ne add fel! Most egyelőre úgy tűnik mintha egymással rivalizáló tesók lennétek (nálad is érezni, hogy féltékeny vagy,h.a gyerek "elveszi" tőled a nejed.) S ahogy alakul köztetek a kapcsolat,kezd el meghúzni a határokat! Amúgy 5 éves kor körül van, hogy a gyerek az azonos nemű szülőben a vetélytársat látja. Ezt az apának kell okosan, higgadtan felnőtt módjára lereagálni.
2023. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Derjaderja ***** válasza:
100%

Dolgozik amúgy a párod?

Írtad h munka után lepihennel, azért merült fel, illetve nem világos, h napközben akarsz a tévés szobában pihenni vagy éjjel?

2023. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Teee, ki vagy a sztoriban?
2023. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én az apuka vagyok, a párom háztartásbeli.

Napközbrn akarok pihenni.

2023. jún. 2. 17:56
 15/22 Derjaderja ***** válasza:
100%
Váltott műszakban dolgozol?
2023. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem. Kőműves vagyok az építőiparban.
2023. jún. 2. 18:21
 17/22 Derjaderja ***** válasza:
50%
De és olyan későig tévéznek?
2023. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
És szoktál foglalkozni a gyerekkel? Kettesben, amikor csak rád van bízva, mennyit vagy vele? Akkor hogy viselkedik?
2023. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 órát vagyok vele.
2023. jún. 2. 21:08
 20/22 anonim ***** válasza:

Na de kettesben vagy vele ennyit vagy annyit vagy otthon, amikor a gyerek még ébren van?

Ha kettesben vagytok, mit szoktatok csinálni, olyankor te is ráhagysz mindent vagy veled más szabályok vannak?

2023. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!