Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gond ez? Én 12,5 éves fiú...

Gond ez? Én 12,5 éves fiú vagyok és nálunk is lesz ilyen cikis vizsgálat és én nem akarom engedni, mert nálam stimmel középen minden? Olvastam hogy erre nem kötlezhetnek.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert ha az egészségügyi rovatba írom be akkor tuti mindenfélének elmondanak a vizsgálatot pártolok,szerintem meg ez az én dolgom,én döntésem.
2010. ápr. 21. 16:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat?
2010. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Here,fityma és több idősebb haver is mondta,hogy náluk egyszerre 4-en menntek be és a többiek mindent láttak,meg meztelenre kellett vetkőzni
2010. ápr. 21. 16:34
 3/45 A kérdező kommentje:
A szüleim egyébként nem szólnak bele,elég felnőttként kezelnek,de tuti nem engedem.
2010. ápr. 21. 16:36
 4/45 A kérdező kommentje:
Sajnos most mennem kell.
2010. ápr. 21. 16:36
 5/45 anonim ***** válasza:
53%
Semmiféle ilyen vizsgálat nincs, amiben a fitymát meg a heréket nézik ,sztem téged jól becsaptak. A lányoknak sincs kötelező nőgyógyászat. (sajnos...) Főleg nem 12,5 évesen. Eh!
2010. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
65%

Mondhatod azt, hogy te egyedül szeretnél lenni a vizsgálatnál, nem a többi fiúval, de utána tuti, hogy ezzel fognak csesztetni.

Elvileg mondhatod azt is, hogy nem akarod a vizsgálatot, de talán akkor a szüleidnek kellene írni egy nyilatkozatot.

De ha rendben van ott minden akkor nincs mitől félned. Hidd el az orvosok sok olyat láttak már. És az sem gáz ha véletlen merevedésed lesz közben, bár szerintem akkor izgulni fogsz annyira, hogy nem lesz.

Föl a fejjel, semmi bajod nem lesz tőle. És majd később a lányok előtt is ennyire szégyellős leszel?

2010. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

De van, a fiúkat megnézték 8.-ban, és tényleg egymás előtt.

Ha ki mersz állni magadért, akkor utasítsd vissza a vizsgálatot, ez már akkor is felháborított, mikor én nyolcadikos voltam.

28/N

2010. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Megnézik hogy leestek-e a golyóid vagy nem, mert ha nem akkor elvileg nem fogsz mutálni és talán azt meg kell műteni és ezt nézi meg az orvos. Nálunk ez idén volt és igen 4-en voltak egyszerre bent.
2010. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
A háziorvos is meg tudja nézni ezt a dolgot, nem? Max szüleid írjanak egy papírt hogy téged ő fog megnézni. Vagy menj el hozzá még az iskolai vizsgálat előtt és írjon 1 papírt hogy megnézett. Megértelek, megalázó lehet. A sima orvosnál sem hívnak be egyszerre 4 beteget, azt nesztek, vetkőzzetek...
2010. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

leszállni már kiskorban leszáll a golyó és mutálni meg már most mutálok egy kicsit,tudom hogy mit vizsgálnak mert utána néztem,de mivel tényleg rendben vagyok,nem fogom engedni,megalázó,azt meg hogy a doktornak tetszik-e vagy nem nem igazán érdekel,a haverjaim is mondták,hogy ha tudták volna hogy erre nem kötlezhetik őket tuti nem engedték volna,pedeig nekik 2 éve volt már és azóta is utálattal beszélnek róla.Az osztálytársaim meg szintén úgy vannak hogy nem akarják engedni,már most van aki szintén nem engedi,szóval nem cikiznének emiatt,meg nem is olyan típus vagyok aki hagyja magát.Az egészet tökre azért nem értem mert az unokabátyám már 24 éves és náluk semmi ilyen nem volt,ki is akkadt,amikor hallott róla.Ez olyan mintha elrendelnék hogy a lányoknak meg nőgyógyászati legyen.Tudom hogy az orvosok sok embert láttak ruha nélkül,de kösz én kihagyom és nem értem ha alul nézik az embert mért nem lehet rajtuk egy felső,mért kell mezelennek lenniük.A lányoknál ilyen mell vizsgálat van,de nálunk is vannak csajok akik nem engedték.

Már utána néztem és még a szülőknek sem kell semmit aláírniuk,ha nem engedem nem nyúlhatnak hozzám,szóval nem fogom,ha meg gondot akarnak ebből csinálni,akkor a háziorvossal papírt íratok.De a többieknek sem tetszik,hogy ráadásul csoportos vizsgálatot csinálnak több helyen.

2010. ápr. 22. 08:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!