Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A csalánkiütést mondani kell...

A csalánkiütést mondani kell a gyerekorvosnak?

Figyelt kérdés

A 7 évesem először kóstolt lazacot, pár óra múlva fürdésnél láttam, hogy csalánkiütései vannak, reggelre eltűntek. A hal volt az egyetlen újdonság, ezért csak arra tudok gondolni, hogy attól lehetett.

Érdemes vagy kell-e ezt említeni a gyerekorvosnak?


2023. jún. 8. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp kivizsgáltatnam, de már a bölcs beszél belőlem, mert nálunk allergiás egy ételre és évente járunk kontrollra is emiatt. Bőrtünete volt és elsőre mi nem mentünk el orvoshoz
2023. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, allergiás rá, ne kapja többè. Lehet most csak csalánkiütès, kèsőbb dagadás, fulladás is lehet, sajnos rosszabbodhat, ne kìsèrletezz vele...
2023. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem felesleges orvosnak mondani, mit kezdene ezzel az információval...semmit. Neked kell odafogyelned erre és megjegyezni, később itt-ott kérdezni fogják (táborok pl).
2023. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kivizsgáltatnám rendesen, nem mindegy a keresztallergiák szempontjából sem.
2023. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van csalankiutesem,a durvább valtozat nem a par kiutes,es nem mulik el olyan hamar.

Nem biztos hogy a haltol van.

Nekem akarmikor kijon,nem eszem ujdonsagot megis van,hogy reggel ugy ebredek kint van.

Erdekes,mert jartam allergia tesztekre es elvileg semmire nem vagyok allergias (legalabbis amikre teszteltek ugyebar)

2023. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés témában off, nekrm is volt szombaton este reggelre elmúlt, vasarnap délutánra megint kijott éjjelre sokkal több majd hajnalban mindenem mindenhol végig boritva olyan volt ügyeleten kaptam rá szurit.... Ötlet hogy mitől lehetett ez? O.O
2023. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyògyszer? Bármi új ètel...utòlag nehèz megmondani..nem fogtál meg kint valami növènyt?
2023. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!