Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éjszakai száraz köhögés?

Éjszakai száraz köhögés?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20 hónapos. Pár napja volt / van egy kis meghülése. Átlátszó, vizes takony, ennyi volt 3 napon keresztül. Most este viszont nagyon erősen elkezdett köhögni. Száraz köhögés.

2 óra alatt 3 x sírt fel, taknya nyála egybe. Annyira köhög, hogy öklendezik és az összegyűlt nyálat hányja ki. Közben keservesen sír, inni abszolút nem akar, pedig tudom kicsit enyhítené neki, de 1 kortyot sem hajlandó inni. (Napközben ivott rendesen, éjszaka amugysem szokott, de most pláne nem)

Reggel adok neki természetesen köptetőt, de most este tehetek valamit? Vagy csak éljük túl valahogy? :(


2023. jún. 10. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Köhögés csillapító?párologtass,ne legyen száraz neki a levegő
2023. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahh ismerős. Évek óta ez van ha beteg.

Én még nem jöttem rá a tuti tippre de lehet segíteni.


Ha nyákot hányt, utána általában megkönnyebbült. Lavor mindig volt mellette illetve ilyenkor én is ott aludtam. Feje magasan pócolva. Nyitott ablak télen. Inhalator salvus vízzel. Mellkasra krém, luuf v ilyesmi wick.


Alvás előtt legyen az orra tiszta, kapjon levegőt. Nekünk az éjjeli köhögés csillapítás nem segített. Nappal ill kora este jöjjön ki minél több cucc. Sinupret elfolyósítja, koptető kiszedi.


Éjjel max a torok szárazság elleni szirup segített valamit. Ebből is több féle van de ha nincs az se baj mert csak kicsit segít.


Mi a mai napig ezeket csak túléljük. Napokig nem alszunk, szomszéd se. Doki csak a vállát vonogatja. Másik doki se tud rá végleges megoldást. Az esti köhögős gyermek szívás

2023. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!