Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb vagy...

Mi volt a legrosszabb vagy legkellemetlenebb dolog amivel a gyermeked bölcsődéjében/óvodájában/iskolájában szembesültél?

Figyelt kérdés

A kérdés: melyik intézménynél mik voltak azok az események, vagy szituációk, amik kiverték nálad a biztosítékot?

Tudtok ilyenre példát mondani?



2023. jún. 11. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Törvényszerű hogy kellett volna szembesülni valamivel?


Nálunk minden rendben volt

2023. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Hogy olyan emberek tanítják a gyerekeinket, akik azért mentek pedagógusnak, mert máshova nem vették volna fel őket.
2023. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Hogy van egy bölcsis gyerek aki állandoan olyan szinten harapott hogy telis tele volt véraláfutással meg vérnyonokkql a gyerekem folyamatosan es nem oldották meg a gondozók es azt mondták majd kinövi a harapós. Nem nőtte ki.

Már feljelentésen is gondolkodtam könnyü testi sértés miatt. Meg a szülőkkel beszelni de azt mondták a gondozók ne csináljam nyugodjak meg, meg stb.

Nem egyszer bőgtem el magam mikor fürdettem és megláttam mindent hogy agyon vagy harapva. Mint a kutyák. Erősen mélyen.


Aztán olyan ia volt hogy a bölcsiben kézláb fertőzés járvány volt. Elkaota a gyerekem ki lett kezelve. De ahogy nőttek le a körmei látszódott még a körmein a korábbi járvány miatti betegség. Erre a gondozó a bolcsis orvossal egyetemben arról győzködtek hogy gombás a gyerekem körme és mindezt úgy mintha igénytelenség lenne nálunk és hanyagság miatt tehát szájhúzva adták elő.

2023. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Kicsi falu, 900 fő ahol mi lakunk.

1 ovi, ezen belül 45gyerek összesen.


Na. Hát van az elit, akiknek kb mindent lehet, meg van a köznép.

Az elitbe kb 5-7 anyuka tartozik. Ők kb a köszönni nem tudnak kategória. Természetesen a csoportpénzeket is ők kezelik.


A legkellemetlenebb az volt, mikor szőren szálán eltűnt a csoportpénz potom 400ezer ft. Állítólag az anyukát akinél otthon volt borítékba, kirabolták 🤦‍♀️

Minden szülő elhitte, mert ha Tündike azt mondja úgy is van.

Rá 2hónapra jött a nyáriszünet, a nyáron Tündikének fel lett újítva az egész konyhája

2023. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Számomra az a legkellemetlenebb, hogy külön bölcsis, és hétköznapi ruhatárat kell tartanom, mert a bölcsiben annyira koszos lesz minden nap, hogy bármivel mostam, foltos maradt. Van előkéjük a kajához, de nem ér semmit. Az udvarra van bent esőnadrágja, de sosem adják rá, így a ruhája lesz saras, mocskos. A homokozó homokja is olyan, ami beeszi magát az anyagba, és bármivel kezelem, ott marad a sárga folt. A feketén is meglátszik. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ha valami koszos lesz, átöltöztetik, a kosz meg menthetetlenül beleköt a ruhába.

2023. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

4 óvónéni van az ovinkban.

Az egyik kocsmáros volt elötte, a másik veri a gyerekeket, a 3.alkoholista, a 4.pedig úgy öltözködik 40+os létére mint egy utcalány.


Elég kiábrándító.

2023. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az első nap az oviban elég rossz élmény volt. Beszoktatás, én is bent voltam. Akkor láttam, hogy nagyon agresszívek a gyerekek. Egyik felnyomta a másikat a falra, az állt egy kicsit letargikusan, aztán eltört a mécses.

Udvaron együtt volt a 3 csoport. Nagycsoportban már rendesen a kiközösítés ment, egyszerűen szörnyű volt ezeket látni.

2023. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ja a beszoktatás külön egy érdekesség. Direkt ugy van szabályozva oedig hogy kéthetente 2 gyereket lehet egyszerre beszoktatni csak es mindenki be van sorolva. Eleinte a szülő is bemehetett.

És tudjátok mi volt nálunk a beszoktatás? Hagyták a gyerekekekt sírni a sarokban. Mas anyuka gyerekének mikor az enyémet szoktattuk be, és még én vittem oda egy labdát a sírva hagyott kicsinek, hogy eltereljem szegényke figyelmét, ne sírjon, és aztán lestek a gondozók, hogy jé csend lett es azt mondták a saját gyerekemmel foglalkozzak.

2023. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Miért lennék pedagógus? Én jó tanuló voltam, így volt esélyem jó egyetemre menni és most jó munkám van.
2023. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Bántalmazó óvónő aki a vezető védelme alatt azt tehetett amit csak akart
2023. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!