Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavaszra vennétek ilyen...

Tavaszra vennétek ilyen babakocsit? Kb 1,5éves gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!Babám jelenleg 10hónapos és még egy nagy batár babakocsink van ami még a telet kihúzza!Decemberben lesz 1éves! És gondoltam tavaszra már egy kicsi kocsival mennék a várásba meg a játszóra! Ti vennétek ilyen babakocsit??És melyik színben??Kisfiúnak?? :) [link]
2010. okt. 12. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ilyet semmiképp.

az időjárás elemeitől nem védi a kicsit - szél nap eső?

nem tudsz rá esővédőt se rakni és a széltől se védi.

ha ilyet vennék szinben a zöldet választanám.


inkább egy ilyet - akár bizományiból-

[link]

2010. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze ez pénz-kérdés - is.

Ez a legalapabb, babakocsi, ami annyira nem jó. Nem is túl kényelmes, nem túl strapabíró, nem igazán jó tolni, kicsi kerekei vannak, kicsi bevásárló kosara.

Szóval aha nincs pénzed jobbra, akkor inkább egy használt, de jobb.

2010. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az a baj még vele amit a 2. is irt + ha mentek be a városba egy szatyrot ráakasztasz és a babakocsi dob egy hátast úgy felborul.


azt is vedd számitásba hogy 15 kg-ig terhelhető ....összvissz!!! nem csak a kicsi hanem a kosárban levő dolgok is.

a bev. szatyor: na igen ismerem a megyeri szatyrot. jó jó de semmi xtra nem fér bele. ne ilyet vegyél tényleg..

2010. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!igazából van egy BBY Grip and Go babakocsink!majd nem olyan mint a linken csak gondoltam hogy leszaladni a boltba vagy a játszóra arra ez a fajta babakocsi is jó??vagy nem??akkor nézek mást:)
2010. okt. 12. 09:23
 5/11 A kérdező kommentje:
és ez már jó lenne?? annyira tanácstalan vagyok:( [link]
2010. okt. 12. 09:26
 6/11 anonim ***** válasza:

ha a batár van meg ez lesz rájössz idővel hogy egyik se jó igazán ... én is igy jártam volt egy 8 kilós meg egy 25 mindkettőt utáltam tök más okokból.

a graco felborult a batár meg semmire se jó...


viszont ha csak a játszóra kell akkor megvenném de arra meg felesleges.

2010. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem ilyen van [link] bevált.
2010. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez klasszisokkal jobb.

menjetek el egy babakocsishoz és próbálgasd ki őket az a legjobb amit tehetsz.


én is sokat szenvedtem velük aztán egyszer elmentünk a kikába gyerekkel és beültettük egy ottani kölcsönvehető kocsiba bejártuk az egész áruházat végig toltam benne a babát és mire feljutottunk a legfelső szintre mondtam hogy nekem egy ilyen babakocsi kell! és meg is vettem az is 25.000.- volt szerkezetileg ugyanilyen mint amit linkeltél nem borul fel minden illik rá - esővédő szatyor és imádom.

kb. 11-12 kg. önsúly és 25kg-ig terhelhető..

2010. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyet én sem vennék, amelyet az első linken mutattál, de várnék a többi megvételével is. Nálunk a nagy babakocsizós kicsim másfél éves korára köszönte szépen a babakocsit, jött mindenhova kismotorral, vagy gyalog. A babakocsit csak tolni akarta, így el is tettük.

2010. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor..........nem tudom!!:) Köszönöm a válaszokat!:)Kicsit megvilágosodtam!:) Akkor majd elajándékozzuk a batár babakocsinkat tavasszal és majd használjuk a ezt a babakocsit! : [link] ilyen babkocsink is van!:)Ez jó lesz neki??
2010. okt. 12. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!