Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen főbb szempontok alapján...

Milyen főbb szempontok alapján választottátok ki a számotokra ideális babakocsit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

-több gyerekre terveztük, unisex lett a színe, a miénk narancssárga, de jó még a zöld, bézs stb.

-nagy kerekek, h jobban bírja a strapát

-mindkettőnknek kicsi a kocsink csomagtartója, szóval szempont volt a kicsire csukhatóság

-multifunkciósat választottunk, ami 3 az egyben: mózes, hordozó, és sportülés, csak a vázra kell rápattintani a különböző részeket

2011. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-több gyerek, unisex legyen

-könnyű legyen, kicsire csukható

-átfordítható tolókar, ami nagyon fontos volt nekem!!

-180 fokig dönthető

2011. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyik babakocsi mellett maradtatok? Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 25. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

-Viszonylag könnyű legyen, hogy ha kell én is tudjam pakolni (pl. csomagtartóba).

-Uniszex színe legyen.

-Újszülött kortól használható legyen.

-Állítható magasságú tolókarja legyen.

-Könnyen irányítható legyen.

-Ne legyen batár, beférjen a legtöbb ajtón/kapun.

-Ne legyen Bergon és hasonló típusú kocsi (ld. nagy, nehéz, nehezen állítható stb).


Így esett a választásunk a Peg Perego Pliko P3-ra, és nagyon nem bántuk meg. További pozitívumai:

-Van testvérfellépője.

-Van pohártartó rajta.

-A mózeskosárt bölcsőként lehetett használni, így az első 2 hónapban abban aludt a fiam (nem szerette a kiságyat, túl "nagy" volt neki).

-Az autósüléséhez volt bekötőtalp, ami nagyon megkönnyítette a kocsiba ki-, bepakolást, nem kell mindig bekötni, csak bepattintani.

-A kupolát egészen előre lehet hajtani, és akkor sem süt a nap a szemébe, ha szemből süt.

-Nyitható karfája van.


Azt hiszem ennyi. Használtan vettük, nagyon jó áron és nagyon szeretjük. Már a harmadik gyerkőc nyúzza, és ha megint kéne babakocsit vennem, akkor is ezt venném. :)

2011. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű legyen a buszozáshoz és lépcsőzéshez, bolygósítható kerekekkel, könnyen tolható, átfordítható tolókar, unisex szín, nem mózeskosaras, hanem vízszintesig dönthető, stramm, hogy a kistesónak is jó legyen

A peg perego milano és venezia őse: peg perego roma volt 16 éve...

2011. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-bolygókerekes

-travel system-es

-NEM mózekosararas

-NEm lenygel batár

-nagy kosár

-fektetehető

-swift csomagtartójába beférjen

2011. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, nekünk peg perego venezia van, használtan vettük, minden szempontomnak megfelel, nagyon nagyon szeretem:)
2011. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!