Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor, mivel, melyik étkezésse...

Mikor, mivel, melyik étkezéssel és hogy kezdtétek a hozzátáplálást? Esetleg valami recept?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. okt. 12. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

4 hósan adtam leveket

hozzátáplálás 6 hósan kezdtem.

párolt répa

párolt alma aztán kevertem ezt a kettőt

- sütőben is meg lehet sütni héjastól és kanállal kikaparni a húsát

párolt -v sült - burgonya

- II - sütötök - heti egyszer kétszer

ezek összes variációja


recept ilyenkor még nincs a mennyiséget kell eltalálni úgy hogy kb. 100 gr- körül legyen egy adag és érdemes frissen késziteni.

ha nagyon kemény lett pl. burgonya ilyen akkor anyatejjel v. tápszerrel lehet higitani kicsit de csak hogy krémes legyen.


elöször a délelötti étkezést szokták pótolni - tizórai-ebéd mert ha esetleg fáj a hasa az ételektől akkor nem estére lesz hasfájós - ez a későbbiekben K betüsöknél lesz fontos inkább


ha már megeszik pl. 50 gr-ot akkor utánna megkinálhatod cicivel v. kaphat kevesebb tápszert mint elötte az adagja volt idővel egyre többet eszik a zöldségekből és kevesebbet kell tápszerzni / anyatejet adni.

akkor kiváltható egy étkezés és a tejalapú ital helyett vizzel kell kinálni a csecsemőt v. higitott gyümölcslével.

2010. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!