Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt kiságyat kaptunk, de...

Használt kiságyat kaptunk, de át kéne festenünk. Tudtok ajánlani festéket, ami nem árt a babának akkor sem, ha esetleg lerágja?

Figyelt kérdés

Hol és kb mennyiért lehet vásárolni ilyen festéket?

Mennyi festék kellhet egy kiságyra?


2010. okt. 12. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

zománcfesték v. falazúr

egy kis 3-dl-es elég meg egy közepes szörecset.

árat nem tudok tök változó márkától függ.


hol? barkácsboltok akár a tescoban is...

a barkácsboltban tippet is adnak hogy mivel hogyan.

2010. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ezek tutira nem ártanak, ugye?
2010. okt. 12. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
nem árt de a gyerekek nem eszik meg az ágyat... rá kell majd szólni.
2010. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ágyon, amit kapunk rágásnyomok vannak, nem is kevés - az előző "tulajdonostól". Nem tudom, ez mennyire normális viselkedés, nekünk még csak most születik az első gyermekünk :)
2010. okt. 12. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is átfestettem a komódos kiságyat, Sadolin márkájú festékkel. Ebből létezik festék és pác is. Rajta van a dobozon a bababarát jelzés. Én az Obiban vettem, az eladó segített. Habár a színek nem pont olyanok, mint a képen, pl. a napsárga halvány mustárszínű volt, emiatt volt egy kis feszkó, mert visszavittem kicseréltetni (az eladó azt mondta, nem a matricát kell alapul venni, ha-ha, akkor mit?)

Ezzel csak a rácsokat és az éleket festettem át. A többi részt sima vizes alapú akrilfestékkel, az olcsóbb, és nem tudja megrágni, és szaga sincsen.

Létezik bio festék is, abban tuti nincs semmi vegyszer. Egy fajtát néztem, Biopin a neve, de azt csak hetek múlva, rendelésre tudták volna hozni, így nem vettem meg. És elég drága is volt, talán még egy új ágyat is tudtam volna venni az árából.

2010. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is elkezdte rágni, és nem örülök neki, függetlenül attól, hogy mivel van festve. Valaki írta pár hete, hogy az Ikeában lehet kapni ágyrácsvédőt, szilikonból van, állítólag csak 1500 Ft (a honlapjukon nincs fent). Tutira fogok venni, rágja inkább azt.

(utolsó válaszoló)

2010. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nacebee ***** válasza:
mi is kaptuk 2 gyerek nyúzta és voltak karcolás és rágás nyomok.párom csiszolópapírral lecsiszolta és vízbázisú lakkal kente le.azt mondta a nő,h nem ártalmas.és másnapra elment a szaga.ja és selyemfényűt vettünk nem a fényeset.de a miénk natúr színű volt.
2010. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. okt. 13. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!