Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Fisher Price játékok tényleg...

A Fisher Price játékok tényleg olyan jók, amilyen drágák? Csak azt látom, hogy a licitálós oldalakon úgy fellicitálják a használt játékok árát is, mintha újak lennének.

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Csak drágák. Mi nem is vettünk soha ilyen márkás játékokat, de amit kaptunk ajándékba, az is ugyanolyan, mint a teszkós, a babát meg tökre nem érdekli, hogy FP vagy nem...
2011. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szetverhetetlenek, az biztos.
2011. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jók, sokkal strapabíróbbak a többi játéknál. Nem hiába drágák.
2011. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A minöség ott kezdödik, hogy a gyerek oda vágaj naponta 100x a földhöz+ ráül és megtaposod miközben végig mész a nappalin. és jé nem esik darabjaira, nem törik le róla semmi.


Èn nem engedek olyan játékot ami törik.


amúgy a Fp játékok tényleg a legtöbb nagyon jó és a gyerek szereti. Mi is sokat kaptunk, de ha veszek valamit csak olyat ami minöségü, nem kell Fp-nak lenni, de abban megbízok.


anyukám kínai párti, de megmondtam neki hogy semmi ilyen játékot nem kérünk és inkább 1 kis játék amit megengedhetnek, mint 10 kukára való.

2011. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dzsungel játszószőnyegünk van, arról csak jót tudok mondani. Az elemes zenélő cicát még egy "vadmalac" 1 éves meg az ügyetlen anyukája sem tudta tönkretenni :).

Maga a kivitelezése is igényes, a szőnyeg meg a hozzá tartozó fák, állatkák mosógépben mosva is tartják a színüket, formájukat, szóval én nem bántam meg, hogy rászántuk az a néhány plusz ezrest.

2011. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon-nagyon strapabiroak, ez a velemenyem.

Nyilvan vannak mas markak is, amik hasonloan jo anyagbol vannak, de azok sem olcsobbak.

En olcson probalok ujat venni, illetve tobb gyerek is van, kaptak fp es hasonlo markaju jatekokat is, illetve kaptak mar olcsobbakat is.

A tapasztalatom az, hogy a legolcsobbak kozul van, amelyik 1 heten belul a kukaban kot ki, mert eleg annyi, hogy veletlenul ralepunk, a fiam raterdel, vagy epp a 2 evesem ledobja az etetoszekbol. Kijarnak a kerekek, aprobb alkatreszek, ahol kisebb gyerek van, ott ez allando szedegeto/gyujtogeto eletmodot jelent.

De a strapabirobbnak tuno kozepes arketegoriajuak is igy, vagy ugy, akarattal, vagy veletlenul, de max egy evig birjak.


Ezzel szemben vannak 4 eves fp, mattel, v-tech jatekaink, amik a sok eses, taposas ellenere sem tortek meg, nem repedtek be, nem kopott le a szinuk es a mai napig tudjak az eredeti funkciojukat.

En nem markab.zi vagyok, de sajnalom a penzt olyan jatekokra kiadni, amik nem sokaig maradnak epsegben.


Csak egy pelda: masfel evvel ezelott a fiam nagy Verdak rajongo lett, kapott ajandekba ismerosunktol egy ilyen autot:

[link]


OK, nem nagy penz, viszont allando jelleggel jatszott vele a fiam, igy masodik nap mar nem zenelt es nem ment sehova, elemet csereltunk, nem mukodott ugy sem. Leesett rola minden, ami leeshetett. 1 het mulva kidobtam, mert mar konkretan csak a vaz volt meg belole epsegben, semmi egyeb.

A fiam persze sirt utana, nem esett jol, de vettem egy Mattel markajut belole, teny, hogy akkor 3000 forint felett volt es ez durvanak tunt egy 15 cm-es autoert, viszont ez mar masfel eve megvan, meg ma is teljes epsegben, azota is naponta jatszik vele valamelyik gyerek.


Szoval az fp es hasonlo markaju jatekokat nem azert kell megvenni, mert divat, hanem inkabb azert, mert erdemes. Inkabb legyen egy gyereknek 10 strapabiro es logikus felepitesu, hasznos jateka, mint ket zsaknyi lim-lom, amik csak par hetig birjak.

2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon jónak tartom a Fp játékokat.

Van egy halom nekünk, mindet ajándékba kaptuk, tényleg szuper.

2011. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekunk rengeteg van mert Angliaban elunk es itt nem annyira dragak. Soha semmi gondom nem volt veluk. Tenleg strapabirok.
2011. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon jó minőségűek.Reális az ár-érték arány.
2011. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon strapabírók, az összes FP úgy néz ki mint a vadonatúj.

Egyetlen egy rossz az énekes könyv, az eszi az elemet. Használhatatlan a mienké.

De ezenkívül az összes több mint 5 éve az eredeti elemmel megy, működőképes és valóban törhetetlen.

Ugyanez igaz a LEGO duplora, mit kapnak azok a játékok, te Jó isten és van egy kukás autónk, az is az ötödik évét tapossa, de embertelen az is mit kapott, a fiam száguldott a tetején ülve domboldalról, az utcán. És az is horror összeg volt.

Úgyhogy igen többségében ár-érték aránnnyal működnek.

2011. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!