Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit segít a férjetek a...

Mennyit segít a férjetek a háztartási teendőkben?

Figyelt kérdés
Főzés, mosás, takarítás, gyerek körüli teendőkben (fürdetés)
2023. jún. 23. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Hetkoznap kevesebbet mert dolgozik,de azert ha hazajon simán elvan a gyerekekkel

Hetvegen osszepakol,elmosogat,egfoz ha ugy van.barmit megcsinal konkretan amire megkerem

2023. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Többet is sajnos mint kellene. Okostojás férjem van. 🤪😲🤨
2023. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem segít, hanem csinálja a részét.
2023. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Leginkább kupit gyárt.
2023. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk semmit.
2023. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Gyerek körüli teendőket teljeskörűen ellátja, amikor itthon van. Etet, fürdet, pelust cserél, öltöztet, stb.

Házimunkából a porszívózàs, felmosàs, esetleg mosogatás.

Főzni nem szeret, de néha bevállal egy reggeli vagy vacsi készítést.

2023. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Azt csinálja amit éppen kell.

Felváltva csinálunk mindent a házimunkában és a gyereknevelésben is.

Én 8-16:30 ig dolgozom ha ő délelőttös. Így viszem a gyerekeket, ő hozza őket, majd a házimunkát megosztjuk (ilyenkor ő takarít a gyerekekkel van én csinálom a kaját)

Ha délutános vagy éjszakás akkor én 6ra megyek fél3kor jövők. Tehát ő viszi én hozom el a lurkókat. Ilyenkor délelőtt megfőz (Hogy tudjon vinni magával főttet) Én takarítok, stb ha hazaértünk

Vasalást nem vállal 😅 egyébként bármit

2023. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csinálja. Mindig megegyezünk kinek mihez van jobban kedve. Fürdőt sose takarítana helyettem és a vasalót nem fogná meg, ezeken kívül akármit de a ház sem kicsi, jut ide teendő mindkettőnknek. :D
2023. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem segít, hanem felesben csinálunk mindent, mint eddig.


Annyi változott, hogy gyerek mellett nem lehet olyan fixen tervezni, néha délelőtt már egyedül is rendbe rakom a teljes lakást és főzni is tudok, máskor meg este 6-kor örülök, ha legalább egyedül eljutok wcre. Arra figyelünk, hogy mindketten tudjunk pihenni, nekünk az fontosabb, mint az élére vasalt terítő. De akármi van, teljesen egyedül is helytáll bármiben, fordítva is. Együtt csak gyorsabbak vagyunk.

2023. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy ideje engedi..


Amúgy mindent meg szoktunk osztani, de most itthon vagyok..

2023. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!