Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltál az interneten...

Vásároltál az interneten valakitől aki átvert, nem küldte el az árut? Babaszoba.hu Exszpresz stb.

Figyelt kérdés
Szeretném ha megírnátok,hogy volt e hogy valamit meg vettetek valakitől, utaltatok ,de nem jött meg a csomag!
2010. okt. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan volt eddig, hogy masfel honapot vartam egy csomagra, kozben majdnem veget ert az az evszak, amire rendeltem a ruhakat. Az elado nem volt hibas, mar kerestettuk a csomagot, a mi postasunkkal voltak gondok, mert anelkul visszakuldte, hogy egyaltalan kaptunk volna rola ertesitest.

Es bo egy honap alatt ert vissza a feladohoz, mar ittunk ra egy pohar vizet. De akkor visszert, az elado pedig onkoltsegen visszapostazta.


Olyan is volt, hogy nem a leirasnak megfelelo minosegu arut kaptam, jo allapotu helyett jott egy foltos pulcsi, egy kinyult, kopott felso es egy valoban jo allapotu. Mondjuk olyan potom penzert vettem, hogy nem volt pofam reklamalni, pedig elvileg jogos lett volna.


Olyan is volt, hogy a 80-86 meretu kategoriaban hirdetett, a leirasban 9-12 honaposokra valo,sot, meg hozzatette az elado, hogy szerinte ettol nagyobb rugdalozokat megkaptam es mar kicsi volt a 77 cm-es fiamra. Beleirasban 71 cm volt. Raadasul ket darab. De akkor is befogtam a szam, tovabbadtam rokonnak szo nelkul, mert akkor epp tele volt az eletunk sz.r dolgokkal, nem akartam epp a ket rugdalozo miatt rarakni az i-re a pontot es gyomorfekelyt kapni.


Nagyobb dolog sose legyen, mert az utobbi ketto tenyleg kis erteku volt.

2010. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teszveszen volt, utaltam 4290 Ft-ot egy játékra, hitegetett hogy küldi (volt 200 pozitívja 0 negatív) nem küldte, ez volt januárban:( de még átvert vagy 20 embert volt akit 20000 Ft-okra, nem tudom mi történhetett vele, mert addig kétszáz valahány adásvétele pozitív volt, ezért is mertem tőle vásárolni..
2010. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez, mint az előzőnek, csak nekem 21ezer Ft-om bánta. Rengeteg embert átvágott egy rétsági család. Én a teszveszen szívtam meg horvathjulianna néven áruló csaló miatt. Hitegetett, de semmi nem történt. Remélem már lecsukták!
2010. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az ez a csaj vágott át engem is egy fisher price daloló mesekönyvvel, szegény én aránylag kevéssel megúsztam, nem jelentetted föl?
2010. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos rohadt messze lakik, és ha bíróság elé kerül esetleg, akkor oda idéznének be. Akkor volt 3 hós a lányom, nem tudtam volna megoldani. De sokan feljelentették, remélem már javában a büntetését tölti! Ha nem, akkor meg költse gyógyszerre azt a pénzt!
2010. okt. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!