Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket terveztek,...

Hány gyermeket terveztek, hány gyermeketek van? Miért döntöttetek úgy, ahogy a gyermekek számát illetően?

Figyelt kérdés
Indítok szavazast, de kommentbe nyugodtan fejtsétek ki, ha van kedvetek. :)

2023. jún. 28. 20:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem volt tervben, hogy pontosan mennyit akarunk. De mivel az első nehezen jött össze, így a terhesség és a születése után nem is igazán terveztünk többet. Aztán gondoltuk, azért megpróbáljuk, mert vágytunk még egy gyerekre. Elég hamar össze is jött, ráadásul különböző nemű, és akkor tudtuk már,hogy többet nem szeretnénk. A koromból kifolyólag és mert túl kicsi lenne a lakás még egy gyerekkel. Úgyhogy maradt ez a felállás.
2023. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%

16!

Ez netto baromság. Már bocsi.


Mi 5en vagyunk tesók, a legkisebbel (én 30, ő 15) tartom a kapcsolatot és ennyi.

Anyám is hármunkkal beszél caak.


Férjemék 4en tesók. A bátyja eddig 2x vágta át anyagilag nem kevés pénzzel, így 6éve nem beszélnek. A másik 2 tesójával is kb évi 1 a viszony.


Szóval erre alapozni nagy hülyeség.


Attól, mert testvérek, nem biztos, hogy szeretni is fogják egymást.

2023. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
27%
Nekünk 8 gyerekünk van. Ebből 2 ikerpár. Azért döntöttünk így, mert van mire ennyit vállalni és szeretjük a nagycsaládot. Én 9 gyermekes családból, férjem 4-ből származik.
2023. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
24%

22

Én nem haragszom :) nem is írom,hogy a te véleményed baromság lenne.

Nekem ez a tapasztalatom, az én családom így működik. Ezt írtam le. Ezt is fogom tovább adni a sajátjaimnak is és remélem,hogy a nevelésem nem siklík félre és ott maradnak majd egymásnak mindig.

Sajnálom,hogy a tiéd rossz tapasztalatokkal "ajándékozott meg".

2023. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
48%
Legelején 4-5 gyereket, mi csak ketten voltunk nagyon irigyeltem azt akinek sok testvére van, aztán megszületett az első mondtuk hogy na jó vagy 3 avgy 4,de 5 tuti nem pláne,ha mindegyik többemberes. 5 év korkülönbségekkel de van 3, még beleférne a korunk alapján még egy,de nem vagyunk benne biztosak, aztán majd kiderül.
2023. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Nagy családot terveztünk,minimum 3 gyerekkel,ezen dolgoztunk a kezdetektől.Eleve nagy kertes házat vettünk,azt felújítottuk,stb Jött a 3 gyerkőc,és el tudtunk volna képzelni többet is.Elkezdtük ennek a feltételeit megteremteni,feltételekhez kötöttük a dolgot.Pl ha tudunk bővíteni még 2 szobát,lesz 7személyes autó,lesz annyi megtakarítás a nagyobbak mellett,stb.Persze a korunkhoz is volt kikötés.Sikerült,így vállaltunk még 2 kicsit.Most vannak 5-en,és most vagyunk teljes család.Már nem vágyunk több gyerekre,de nagyon élvezzük a nagy családot,boldogok vagyunk így.
2023. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%
23-as vagyok. Miért lettem lepontozva ? Ennyire irigy néhány szuka, hogy valaki jó anyagi körülmények között él, boldog és stabil házassága van ?
2023. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem én sem a lepontozásokat bejegyzések leszólását. Ez nem olyan dolog amire csak így vagy csak úgy lehet válaszolni. A saját tapasztalatokra, igényekre volt kíváncsi a kerdező. Szerintem itt nincs helye egymás kritizálásának. A kerdező hölgy segítséget kért mert kérdések vannak benne.
2023. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%
Én beszüntetném a pontozásokat, semmi értelme nincs. Írok valamit, lepontoznak, ha valaki annak az ellenkezőjét írja, ugyanúgy azt is lepontozzák.
2023. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%
23-nak: az sem érthető, hogy téged miért pontoztak le... ő maga sem tudja szerintem, aki lepontozott. Vagy az van, hogy irigy, hogy van pénz, és boldogok vagytok nagy családban. Csak az irigységtől neki nem lesz jobb. szerintem tök jó ekkora családban élni, mi is sokan voltunk. Én is több gyereket szerettem volna, de sajnos nekem nincs türelmem hozzájuk, úgyhogy elég ez az egy is. kérem a lepontozást!
2023. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!