Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket terveztek,...

Hány gyermeket terveztek, hány gyermeketek van? Miért döntöttetek úgy, ahogy a gyermekek számát illetően?

Figyelt kérdés
Indítok szavazast, de kommentbe nyugodtan fejtsétek ki, ha van kedvetek. :)

2023. jún. 28. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Egy
Kettő
Három
Több, mint három
Egy sincs, és nem is szeretnék
51 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Hármat terveztünk, most várjuk a negyediket.😄
2023. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Kettőt terveztünk, egy van már. Azért szeretnènk kettőt mert szerintünk egy gyermeknek úgy a jó, ha testvére is van és valahogy mindkettőnkben az van, hogy kettővel lenne teljes a családunk.
2023. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%

Egyet terveztünk,ketto van.

Nyolc ev a korkulombseg koztuk.

A ferjemmel mindketten ugy dontottunk,hogy ket gyerekkel lesz teljes a csalad..

A nagylany 9 eves,a kisfiu 14 honapos elmult.

2023. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig (és a párom is) kettőt képzeltünk el. Mindketten egykék vagyunk. Bennem az van hogy ha négyen lennénk egy fiúval, egy lánnyal úgy lenne teljes a kép. Jelenleg ezt érzem. Egy kislányunk van. Ha a második is az lenne, akkor sem törne össze a világ.
2023. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Egyet terveztünk egy is lett. Ennyit bírunk anyagilag, mentálisan. 8 éves nagylány.
2023. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt terveztünk, egyelőre 1 van, ő másfél éves, és nem tudjuk még, hogy legyen-e második.

Azon gondolkodtam, hogy ahol több gyerek is van, ott az első gyerekkel minden rendben volt, hogy lett második?

Pl. jól aludt éjszaka, nem volt hisztis, non stop sírós fajta gyerek? Vagy minden kisgyerekkel brutálisan nehéz éjjel-nappal, mint az enyémmel, csak valaki annyira jól bírja, hogy bevállal többet is?

Pl. az első válaszolónál már a 4. baba jön.

2023. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ezen én is gondolkodtam. Az első 3 kétévente született, nem volt gondom egyikkel sem. Sztem ez nagyban hozzájárul a gyerekvállalási kedvhez. Mondjuk mindhárman fiúk, az azért nehezítő tényező. Függ attól is, ki mit hoz magával, családi háttér, tesók, személyiség. Én türelmesnek tartom magam, lehet ez is befolyásoló. A negyedik egyébként 10 ev kihagyás után érkezik. Úgy gondoltuk, még belefér egy baba minden téren.
2023. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

6 nalunk a lanyom iszonyat rosszul aludt,hasfajos volt,beteges volt,a szoptatassal gond volt,tapszeres volt.a dackorszak szornyu volt.

Nemhiaba van 8 ev a ket gyerek kozott.hamarabb nem mertunk vallalni masodikat

A fiam a lanyom ellentete.negy honapos koraig aludt egesz ejjel.negy honapos koratol 11 honapos koraig orankent felvolt ugyan,de ahogy befejeztem a szoptatast vegig aludja az ejszakat.

Hasa sosem fajt,eddig ketszer volt beteg,es ketszer a foga miatt lazas. dackorszakrol meg nem tudok nyilatkozni,mert meg nem tartunk ott,de szerintem nem lesz gond.hihetetlenul nyugodt baba egyenlore.

3 voltam.

2023. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
2 terveztünk, 3 lett 😂
2023. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt terveztünk, egyelőre egy van. Pont ma három éves. Nekem nincs hiányérzetem, és nem kívánom újra elveszteni a függetlenségemet évekre. Pont mostanra lettem újra önmagam, van szabadidőm, a munkámban is újra teljesen kompetensnek érzem magam, stb. Persze a műsorváltozás jogát fenntartom. És a férjem szeretne másodikat, de nem ragaszkodik hozzá.
2023. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!