Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít Bing nyuszi?

Csak engem idegesít Bing nyuszi?

Figyelt kérdés
A lányom imádja, de az én idegrendszerem nehezen viseli azt a nyávogást, amit ez a nyúl művel. Miért kell mindenért nyafogni? Volt már egy Bing korszakunk és a lányom kényesen beszélt akkoriban, tuti, hogy Bing miatt.

2023. jún. 29. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Miért engeded, hogy nézze? Nyugodtan megtilthatnád.
2023. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem, borzalmas az az állandó nyafogás amit művel. Mert maguk a kis történetek nagyon jók, de ez a folytonos p...csogás amit művel... Értem hogy az ovis problémákat dolgozza fel, de hogy ezt miért így kell, érthetetlen.
2023. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Engem Dóra a felfedező, Láng, Mancs őrjárat, Tomash a gőzmozdony tud le vinni az életről..🤦
2023. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Pocoyoval kezet foghat. Bezarnak egy feher ures vilagba egy gyereket, egy kutyaval,kacsaval meg egy rozsaszin elefanttal es az oruletbe kergetik egymast. Borzaszto. Pocoyo biztos vagyok benne h autista, teljesen normalatlanul viselkedik. Bing egy fokkal talan jobb.
2023. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem hinném, hogy ez miatt beszél kényesen a lányod. Mindkét gyerekem nézi, ők nem beszélnek így. Amúgy szerintem is elég idegesítő.
2023. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem ha a Binget nézi a fiam. Már felhozta hogy nem szabad lopni, meg vigyázni kell a pillangóra, nem szabad megfogni, a kutyakaka undi, ha zaj van fülvédő kell, az ecsetet le kell húzni stb.


Szerintem egész jó. Flop viszint nem tudom mit szed de én is kérek. Annak a jószágnak kötélből van az idegrendszere.

2023. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Sosem nezte egyik sem, ahogy egyéb debil meseket sem mint a Bogyó es babóca pl.

Van egy csomó aranyos mese amik meg ertelmesek is tegyél olyanokat neki.

2023. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. 😅 3 éves kisfiam is nagy rajongó, nagyon sok mindent tanult belőle, nem nyafog miatta.
2023. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 babyboom567 ***** válasza:
86%

Én egyenesen imádom!Nagyon sok mindent megtanult a gyerekem belőle.

És én is kérek abból a cuccból amit Flop szív/szed/nyom,mert ilyen a világban nincs, hogy még full betegen is azzal az extrém nyugalommal megy feltakarítani a vizet amit Bing kiborított.

2023. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban idegesítő de közben annyi kerdes felmerul bennem?

Milyen leny Fülöp meg a többi dada?

Miért ők vigyáznak az állatokra?

Hol vannak a szüleik?

Aki már a focimnel elköszön gondozó (akkor később), az miért nem szerepel egyáltalán ?

2023. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!